Голова Верховної Ради Андрій Парубій, відкриваючи ранкове засідання парламенту у п’ятницю, привітав співачку Джамалу з виходом у фінал Євробачення. «Друзі, цієї ночі у Стокгольмі наша співвітчизниця - співачка Джамала вийшла у фінал пісенного конкурсу «Євробачення», - сказав він. - Щиро вітаємо Джамалу! І бажаємо їй перемоги у фіналі!».

А.Парубій нагадав, що «біль від страждань кримськотатарського народу, про який співає Джамала, близький багатьом українцям, які так само, як і кримські татари у 1944 році постраждали від виселення і політичних репресій».

Голова Парламенту висловив сподівання, що Євробачення 2017 року відбудеться у Києві.

«Нагадаю, колеги, що фінал Євробачення відбудеться 14 травня. Тож закликаю усіх вболівати за нашу співачку, а все наше закордонне українство, все світове українство закликаю голосувати за Джамалу», - закликав А.Парубій.

 

Повернутись до публікацій

Версія для друку

Ще за розділом

“Топновина”

23 червня 2026 11:27
22 червня 2026 15:44
19 червня 2026 21:30
19 червня 2026 18:13
17 червня 2026 18:17
16 червня 2026 17:35
16 червня 2026 11:34
15 червня 2026 21:49
15 червня 2026 16:32
15 червня 2026 14:08