Голова Верховної Ради України Руслан Стефанчук разом з Командувачем Національної гвардії України генерал-лейтенантом Юрієм Лебедем вшанували пам'ять чотирьох військовослужбовців Нацгвардії, які у 2015 році загинули внаслідок вибуху гранати біля будівлі Верховної Ради України на площі Конституції.

У цей день Парламент розглядав у першому читанні зміни до Конституції в частині децентралізації, а під стінами Верховної Ради проходив мітинг. 

«Мирні акції ніколи не мають перетворюватися у трагедії. Маємо це пам'ятати та не допускати! Вічна пам‘ять загиблим воїнам!», зазначив Руслан Стефанчук під час вшанування.

Повернутись до публікацій

Версія для друку

Ще за розділом

“Топновина”

19 червня 2026 21:30
19 червня 2026 18:13
17 червня 2026 18:17
16 червня 2026 17:35
16 червня 2026 11:34
15 червня 2026 21:49
15 червня 2026 16:32
15 червня 2026 14:08
15 червня 2026 13:50
09 червня 2026 20:00