Сьогодні у «Голосі України»:

Міжнародна спільнота має реагувати на порушення прав людини в тимчасово окупованому Криму

Причини, через які Росію вигнали з "групи найсильніших", не зникли

Прямий діалог з "ДНР" та "ЛНР" неприпустимий

Підготовка до оборонного бою в режимі реального часу та за стандартами НАТО

 

Міжнародна спільнота має реагувати на порушення прав людини в тимчасово окупованому Криму

Ранкове засідання Верховної Ради України 2 червня 2020 року.

Парламент ухвалив Постанову про Звернення Верховної Ради України до Організації Об'єднаних Націй, Європейського Парламенту, Парламентської Асамблеї Ради Європи, Парламентської Асамблеї ОБСЄ, Парламентської Асамблеї НАТО, Парламентської Асамблеї ОЧЕС, урядів і парламентів держав світу щодо вшанування жертв геноциду кримськотатарського народу та засудження порушень Російською Федерацією, як державою-агресором, прав і свобод кримськотатарського народу (No 3449). За таке звернення проголосували 310 депутатів. (читайте у «Голосі України» на 1-2 стор. >>> article/331468).

Причини, через які Росію вигнали з "групи найсильніших", не зникли

Росії не місце у "Великій сімці" (G7), заявив прем'єр-міністр Канади Джастін Трюдо, коментуючи намір президента США Дональда Трампа запросити до участі в наступному саміті G7 чотири країни: Росію, Австралію, Індію та Південну Корею. 1 червня під час прес-конференції в Оттаві Джастін Трюдо нагадав, що РФ виключили з "вісімки" після анексії Криму 2014 року. "Росію виключили з G8 після вторгнення до Криму. Її неповага та порушення міжнародних правил і норм, що тривають досі, - причина, через яку вона залишається та буде залишатися за межами G7", - наголосив Трюдо, передає агенція AP. Прем'єр-міністр Канади Джастін Трюдо також зауважив, що остання пропозиція Трампа стосовно запрошення РФ відновлює старі суперечки між США та іншими учасниками G7. (читайте у «Голосі України» на 1, 5 стор. >>> article/331462).

Прямий діалог з "ДНР" та "ЛНР" неприпустимий

Учора в Берліні українська делегація на чолі з міністром закордонних справ Дмитром Кулебою підтвердила свої ключові позиції з питань врегулювання конфлікту на Донбасі.

А саме, йшлося про неприпустимість прямого діалогу з представниками так званих "ДНР" та "ЛНР". За словами Д. Кулеби, це питання обговорювалося під час розмови з міністром оборони ФРН Аннеґрет Крамп-Карренбауер. (читайте у «Голосі України» на 1, 5 стор. >>> article/331463).

Підготовка до оборонного бою в режимі реального часу та за стандартами НАТО

У Національній академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного відбуваються комп'ютерні командно-штабні навчання (КШН) "Інженер-2020".

Участь у них беруть курсанти-третьокурсники факультету підготовки спеціалістів бойового (оперативного) забезпечення, які навчаються за спеціалізацією "Озброєння та техніка інженерних військ".

За словами начальника кафедри тактики підрозділів бойового (оперативного) забезпечення видового військового вишу підполковника Дмитра Окіпняка, під час КШН майбутні офіцери виконують обов'язки за посадами командирів взводів (рот) підрозділів інженерних військ та начальників інженерної служби бригади. А головною особливістю проведення навчання є те, що курсанти відпрацьовують питання застосування інженерних підрозділів у режимі реального часу та за стандартами й процедурами НАТО. Для цього використовуються сучасні комп'ютерні технології, зокрема на основі програми імітаційного моделювання JCATS. (читайте у «Голосі України» на 8 стор. >>> article/331501).

 

Повний випуск «Голосу України» від 03.06.2020 на сайті http://www.golos.com.ua

Повернутись до публікацій

Версія для друку

Ще за розділом

“Новини”

28 лютого 2025 09:03
27 лютого 2025 20:01
27 лютого 2025 14:31
27 лютого 2025 13:40
27 лютого 2025 11:41
26 лютого 2025 18:46
26 лютого 2025 15:56
25 лютого 2025 16:15
25 лютого 2025 10:28
24 лютого 2025 20:04