Підкомітет з питань газової, газотранспортної галузі та політики газопостачання Комітету з питань енергетики та житлово-комунальних послуг провів у режимі відеоконференції засідання на тему: «Результати запуску НАК «Нафтогаз України» програми для побутових споживачів «Газовий запас» в рамках акції «Твоя енергонезалежність».

Захід відбувся під головуванням очільника підкомітету Андрія Жупанина.

У засіданні підкомітету взяли участь народні депутати, представники НАК «Нафтогаз України», ТОВ «Оператор ГТС України», ТОВ «РГК Трейдинг», Асоціації газового ринку України, ПАТ «Укртрансгаз», газозбутові організації - постачальники природного газу.

Учасники заходу обговорили та проаналізували ефективність та доцільність роботи програми для побутових споживачів «Газовий запас» в рамках акції «Твоя енергонезалежність», шляхи та терміни повернення споживачам коштів за невикористаний природний газ та різниці в ціні.

Головуючий підбив підсумки дискусії та запропонував опрацювати програму, яка би дала змогу споживачам купувати природний газ за привабливими для них цінами та зберігати його у газових сховищах за власний рахунок з подальшим відбором протягом певного періоду.

Повернутись до публікацій

Версія для друку

Ще за розділом

“Новини”

19 червня 2026 21:30
19 червня 2026 18:13
17 червня 2026 18:17
16 червня 2026 19:05
16 червня 2026 17:35
16 червня 2026 11:34
15 червня 2026 21:49
15 червня 2026 16:32
15 червня 2026 14:08
15 червня 2026 13:50