Голова Комітету Олександр Мережко привітав Надзвичайного і Повноважного Посла Королівства Марокко в Україні Фауз Ель Ашабі та висловив подяку за підтримку територіальної цілісності та суверенітету нашої держави, а також за позицію Королівства Марокко щодо невизнання незаконної спроби анексії АР Крим та м. Севастополь

Під час зустрічі сторони обмінялися думками з широкого кола актуальних питань двосторонніх відносин. Обговорили перспективи співпраці, спрямовані на підтримку та розвиток міжпарламентського діалогу між Королівством Марокко і Україною.

Надзвичайний і Повноважний Королівства Марокко в Україні наголосила на необхідності практичної реалізації міжпарламентського співробітництва між Україною і Королівством Марокко, зокрема на рівні комітетів з питань зовнішньої політики. При цьому Фауз Ель Ашабі висловила сподівання щодо майбутньої плідної співпраці також на рівні міжпарламентських груп парламентів обох країн.

У ході зустрічі було також приділено увагу питанням щодо активізації торговельно-економічного співробітництва, розширення договірно-правової бази двосторонніх відносин, спрощення візових вимог для українських туристів, а також особливу увагу співробітництву у галузі вищої освіти, котра сьогодні є надзвичайно чутливою.

Сторони обговорили можливий візит українських парламентаріїв до Марокко та візит марокканських парламентарів в Україну.

 

Повернутись до публікацій

Версія для друку

Ще за розділом

“Новини”

26 березня 2026 11:52
26 березня 2026 11:34
25 березня 2026 19:55
25 березня 2026 16:04
25 березня 2026 11:01
25 березня 2026 10:46
24 березня 2026 13:30
22 березня 2026 12:55
20 березня 2026 16:27
19 березня 2026 16:00