14 лютого голова Комітету з питань екологічної політики та природокористування Олег Бондаренко у приймальні Верховної Ради України прийняв 15 відвідувачів з Дніпропетровської, Хмельницької областей та м. Києва. До народного депутата України звернулися пенсіонери, підприємці, особи з інвалідністю ІІ-ІІІ груп, працівник бюджетної сфери та безробітний.

Під час особистого прийому відвідувачі порушили 42 питання, найактуальнішими з яких були питання: екології та природних ресурсів; діяльності Верховної Ради України, Президента України та Кабінету Міністрів України; забезпечення дотримання законності та охорони правопорядку, реалізації прав і свобод громадян, запобігання дискримінації.

Відділ з питань звернень громадян Апарату Верховної Ради України

Повернутись до публікацій

Версія для друку

Ще за розділом

“Новини”

22 червня 2026 15:44
19 червня 2026 21:30
19 червня 2026 18:13
17 червня 2026 18:17
16 червня 2026 19:05
16 червня 2026 17:35
16 червня 2026 11:34
15 червня 2026 21:49
15 червня 2026 16:32
15 червня 2026 14:08