Новини

17 січня 2020, 19:15

Комітет з питань гуманітарної та інформаційної політики рекомендує Верховній Раді прийняти за основу проєкт Закону «Про медіа»

докладніше
17 січня 2020, 15:30

В Апараті Верховної Ради України напрацьовується методологія для проведення ґендерного аудиту

докладніше
17 січня 2020, 14:17

Оголошено відбір представників від Верховної Ради України до складу конкурсної комісії з відбору кандидата на посаду Голови Національного агентства України з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів

докладніше
17 січня 2020, 14:11

Ранкове пленарне засідання Верховної Ради України

докладніше
17 січня 2020, 12:55

Прийнято Постанову «Про Заяву Верховної Ради України у зв'язку з кримінальним переслідуванням старшого сержанта Національної гвардії України Віталія Марківа в Італійській Республіці»

докладніше
17 січня 2020, 12:49

Прийнято за основу проект Закону "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України у зв'язку з прийняттям Закону України "Про запобігання корупції""

докладніше
17 січня 2020, 12:39

Прийнято за основу проект Закону "Про внесення змін до Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні"

докладніше
17 січня 2020, 11:47

Комітет з питань молоді і спорту рекомендує Верховній Раді прийняти за основу законопроект щодо права фізичної особи на зміну по батькові

докладніше
17 січня 2020, 11:21

Комітет з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів обговорив низку проектів законодавчих актів, спрямованих на реформування законодавства України про працю

докладніше
17 січня 2020, 09:02

Питання порядку денного, заплановані до розгляду на черговому пленарному засіданні 17 січня

докладніше
16 січня 2020, 18:45

Комітет з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування підтримав зміни до законодавства щодо правових підстав для утворення агломерації

докладніше
16 січня 2020, 18:29

Пленарні засідання Верховної Ради України

докладніше
16 січня 2020, 18:27

Прийнято Закон «Про внесення змін до розділу ІХ "Прикінцеві та перехідні положення" Закону України "Про публічні закупівлі" щодо забезпечення можливості закупівель лікарських засобів та медичних виробів спеціалізованими організаціями, що здійснюють закупівлі»

докладніше
16 січня 2020, 18:22

Прийнято Закон "Про внесення змін до деяких законів України щодо забезпечення безкоштовним харчуванням дітей внутрішньо переміщених осіб"

докладніше

Канал Рада 

3D-тур відкриває Парламент України 

Верховна Рада України у соціальних мережах

twitter  facebook  youtube


Звіти депутатів
Конкурсна комісія з добору кандидатів на посади членів НКРЕКП Портал відкритих даних
Децентралізація влади
15 січня 2020, 17:51

 Інформаційне управління Апарату Верховної Ради України 

Комітет з питань правоохоронної діяльності розглянув пропозиції до законопроекту про внесення змін до Кримінального кодексу щодо відповідальності за злочини, вчинені злочинною спільнотою

 

Члени Комітету на засіданні 15 січня розглянули пропозиції, що надійшли до законопроекту №2513 до другого читання від суб’єктів законодавчої ініціативи.

Заступник голови Комітету Максим Павлюк доповідаючи проект, зазначив, що його метою є припинення діяльності злочинних спільнот, учасників таких спільнот, притягнення до кримінальної відповідальності «злодіїв у законі», а також інших учасників злочинних спільнот та осіб, причетних до створення та функціонування злочинних спільнот.

За його словами, прийняття даного законопроекту сприятиме збільшенню ефективності протидії правоохоронних органів у боротьбі із організованою злочинністю, зменшенню впливу на важливі суспільні та політичні процеси з боку «злодіїв в законі», зниженню соціальної напруги, зростанню довіри населення до правоохоронних органів та держави в цілому, стабілізації суспільно-політичної обстановки в державі, а також створить умови для сталого розвитку впроваджених ефективних реформ.

На засіданні Робочої групи з підготовки до розгляду даного законопроекту 13 січня відбувся розгляд пропозицій та поправок до проекту за участю членів робочої групи та представників Національної поліції України, Міністерства юстиції, експертів Українського інституту майбутнього.

М.Павлюк повідомив, що всього до законопроекту подано 93 правки, з яких 29 враховано, частково враховано - 9, редакційно враховано - 2 та відхилено 53. Однак, декілька правок не були розглянуті і їх запропоновано розглянути на засіданні Комітету.

М.Павлюк попросив членів Комітету врахувати деякі питання під час голосування за пропозицію підкомітету, зокрема, внести зміни до частини 1 статті 208 «Затримання уповноваженою особою службовою особою» та доповнити її абзацом 5 такого змісту: «якщо є обгрунтовані підстави вважати, що можлива втеча з метою ухилення від кримінальної відповідальності особи, підозрюваної у вчиненні злочину, передбаченого ст.ст. 255, 255-1, 255-2 Кримінального кодексу. Також пропонується у ст. 255-2 в редакції законопроекту, підготовленого до другого читання, частину другу виключити, а частину 3 відповідно вважати частиною другою. В абзаці другому частини 5 ст. 255 перед словами «з конфіскацією майна» обов’язково передбачити розділовий знак «кома», оскільки це забезпечить можливість конфіскації майна як за довічне, так і за строкове позбавлення волі.

Підкомітет рекомендує Комітету підтримати законопроект до другого читання та прийняття його в цілому.

Члени Комітету розглянули та підтримали запропоновані підкомітетом правки, а також розглянули правки народних депутатів, які пропонували їх також підтримати. Більшість з правок під голосування не була підтримана.

Члени Комітету у виступах наголошували на актуальності та важливості прийняття законопроекту.

За результатами голосування  Комітет ухвалив рішення рекомендувати Верховній Раді прийняти законопроект № 2513у другому читанні та в цілому.