Законопроектом пропонується врегулювати відносини у сфері страхування, та розвиток страхових послуг у сфері банкрутства; забезпечити безперервне здійснення процедур банкрутства; запобігти банкрутству теплопостачальних та теплогенеруючих організацій, підприємств централізованого водопостачання та водовідведення до поліпшення їх фінансового становища шляхом реалізації Закону України «Про заходи, спрямовані на врегулювання заборгованості теплопостачальних та теплогенеруючих організацій та підприємств централізованого водопостачання і водовідведення за спожиті енергоносії».

Законопроектом пропонується:

- внести зміни до пункту 4 Прикінцевих та перехідних положень Кодексу України з процедур банкрутства та у Закон України «Про страхування», передбачивши включення до обов’язкових видів страхування - страхування професійної відповідальності арбітражного керуючого;

- внести зміни до п. 2 Прикінцевих та перехідних положень Кодексу України з процедур банкрутства;

- встановити мораторій на порушення справ про банкрутство на час дії Закону України «Про заходи, спрямовані на врегулювання заборгованості теплопостачальних та теплогенеруючих організацій та підприємств централізованого водопостачання і водовідведення за спожиті енергоносії», якщо боржника включено до реєстру підприємств, що беруть участь у процедурі врегулювання заборгованості відповідно до цього Закону, а кредитор є постачальником природного газу та/або електричної енергії учаснику такої процедури врегулювання.

Проект Закону зареєстровано за №2290.

 

Повернутись до публікацій

Версія для друку

Ще за розділом

“Новини”

30 березня 2026 18:55
30 березня 2026 15:48
30 березня 2026 12:43
26 березня 2026 11:52
26 березня 2026 11:34
25 березня 2026 19:55
25 березня 2026 16:04
25 березня 2026 11:01
25 березня 2026 10:46
24 березня 2026 13:30