Новини

14 грудня 2019, 10:31

Голова Верховної Ради Дмитро Разумков вшанував пам’ять ліквідаторів Чорнобильської катастрофи

докладніше
14 грудня 2019, 06:00

Звернення Голови Верховної Ради України Дмитра Разумкова з нагоди Дня вшанування ліквідаторів

докладніше
13 грудня 2019, 17:44

Комітет з питань антикорупційної політики рекомендує Верховній Раді прийняти за основу проект Закону «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України у зв'язку з прийняттям Закону «Про запобігання корупції»

докладніше
13 грудня 2019, 15:30

Завершилося навчання працівників першого року роботи в Апараті Верховної Ради України

докладніше
13 грудня 2019, 15:10

У Верховній Раді відбулася презентація книги «Лібертаріанська перспектива. Від посткомунізму до вільного суспільства»

докладніше
13 грудня 2019, 15:07

Ми вдячні ООН за підтримку процесів, які принесуть мир в Україну, - Дмитро Разумков

докладніше
13 грудня 2019, 13:07

Комітет з питань інтеграції України з Європейським Союзом розглянув низку проектів законів про ратифікацію міжнародних угод

докладніше
13 грудня 2019, 12:35

Україна та Грузія мають активізувати міжнародні інструменти співпраці, – Дмитро Разумков

докладніше
13 грудня 2019, 11:33

Чорнобильська асоціація народних депутатів України провела круглий стіл до Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС

докладніше
13 грудня 2019, 11:00

Результати розгляду законопроектів щодо їх впливу на показники бюджету та відповідності законам, що регулюють бюджетні відносини

докладніше
13 грудня 2019, 10:12

Комітет з питань правоохоронної діяльності рекомендує Верховній Раді прийняти за основу законопроект щодо забезпечення виконання рішення Конституційного Суду України стосовно оскарження ухвали суду про продовження строку тримання під вартою

докладніше
12 грудня 2019, 18:40

Комітет з питань економічного розвитку провів комітетські слухання на тему: «Впровадження Концепції сталого розвитку України до 2030 року»

докладніше
12 грудня 2019, 18:32

Пленарні засідання Верховної Ради України (відео)

докладніше
12 грудня 2019, 18:20

Прийнято за основу проект Закону "Про захист прав та законних інтересів боржників при здійсненні колекторської діяльності"

докладніше

Канал Рада 

3D-тур відкриває Парламент України 

Верховна Рада України у соціальних мережах

twitter  facebook  youtube


Звіти депутатів
Конкурсна комісія з добору кандидатів на посади членів НКРЕКП Портал відкритих даних
Децентралізація влади
20 листопада 2019, 17:30

 Інформаційне управління Апарату Верховної Ради України 

Комітет з питань цифрової трансформації підтримав ряд законопроектів щодо зміни місця обов’язкового опублікування інформації та рішень органів влади

Комітет з питань цифрової трансформації на своєму засіданні розглянув проект Закону «Про внесення зміни до статті 130 Закону України «Про судоустрій і статус суддів» (№ 2309).

Законопроектом пропонується виключити газету «Урядовий кур’єр» з переліку видань, де обов’язково публікується інформація про утворення організаційного комітету із скликання з’їзду суддів, а також оголошення про скликання з’їзду суддів України і питань, що виносяться на його розгляд, оскільки останніми роками тираж даної газети скорочується і, на сьогодні, вона не може в повній мірі вважатися загальнодержавною.

У проекті залишається обов’язковість публікації зазначеної інформації в газеті “Голос України”. Окрім того, пропонується дублювати інформацію про прийняті органами влади рішення на веб-порталі “Судова влада України” (www.court.gov.ua), що є більш доступним і зручним внаслідок доступу до нього через Інтернет.

Комітет прийняв рішення рекомендувати Верховній Раді за результатами розгляду у першому читанні прийняти №2309 за основу. Даний висновок щодо законопроекту направлено Комітету з питань правової політики.

Члени Комітету розглянули проект Закону «Про внесення змін до статті 28 Бюджетного кодексу України» (№2308), яким пропонується змінити місце обов’язкової публікації законопроекту про Державний бюджет України та щорічної інформації про виконання Державного бюджету України з газети “Урядовий кур’єр” на Єдиний веб-портал органів виконавчої влади України.

При цьому залишається обов’язковість друку щорічної інформації про виконання Державного бюджету України і місцевих бюджетів в газеті “Голос України” та у газетах, визначених відповідними місцевими радами.

Комітет прийняв рішення рекомендувати Верховній Раді за результатами розгляду у першому читанні прийняти законопроект №2308 за основу з урахуванням висловлених зауважень. Висновок щодо законопроекту направлено Комітету з питань бюджету.

Окрім того, члени Комітету прийняли рішення направили лист Голові Верховної Ради Дмитру Разумкову про включення до порядку денного другої сесії Верховної Ради України дев’ятого скликання проекту Закону «Про внесення змін до деяких законів України щодо опублікування нормативно-правових актів Кабінету Міністрів України та розміщення окремої інформації в електронному вигляді» (№2307).

Даним проектом передбачено, що опублікування актів Уряду, нормативно-правових актів міністерств (наказів) та рішень НКРЕКП замість друку в газеті “Урядовий кур’єр” можливо шляхом їх розміщення на Єдиному веб-порталі органів виконавчої влади України у порядку, визначеному Кабінетом Міністрів. Після опублікування на цьому порталі нормативно-правові акти набирають чинності.

Також у законопроекті передбачено виключення з законів України вимог щодо необхідності одночасного друку в газеті “Урядовий кур’єр” та інших офіційних друкованих виданнях, офіційної інформації і залишені вимоги стосовно друку інформації в газеті “Голос України” або “Офіційному віснику України”.

Під час засідання члени Комітету заслухали і взяли до відома інформацію керівника Управління автоматизованих систем Верховної Ради Олексія Сидоренка про розроблені автоматизовані системи для цифрової трансформації законодавчого процесу.

Народні депутати затвердили розклад засідань Комітету на грудень 2019 року.

Було також прийнято рішення змінити назву підкомітету з питань електронного врядування та електронної демократії на підкомітет з питань електронного врядування. Головою підкомітету обрано члена фракції політичної партії "Слуга народу" Сергія Штепу.