Новини

14 грудня 2019, 10:31

Голова Верховної Ради Дмитро Разумков вшанував пам’ять ліквідаторів Чорнобильської катастрофи

докладніше
14 грудня 2019, 06:00

Звернення Голови Верховної Ради України Дмитра Разумкова з нагоди Дня вшанування ліквідаторів

докладніше
13 грудня 2019, 17:44

Комітет з питань антикорупційної політики рекомендує Верховній Раді прийняти за основу проект Закону «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України у зв'язку з прийняттям Закону «Про запобігання корупції»

докладніше
13 грудня 2019, 15:30

Завершилося навчання працівників першого року роботи в Апараті Верховної Ради України

докладніше
13 грудня 2019, 15:10

У Верховній Раді відбулася презентація книги «Лібертаріанська перспектива. Від посткомунізму до вільного суспільства»

докладніше
13 грудня 2019, 15:07

Ми вдячні ООН за підтримку процесів, які принесуть мир в Україну, - Дмитро Разумков

докладніше
13 грудня 2019, 13:07

Комітет з питань інтеграції України з Європейським Союзом розглянув низку проектів законів про ратифікацію міжнародних угод

докладніше
13 грудня 2019, 12:35

Україна та Грузія мають активізувати міжнародні інструменти співпраці, – Дмитро Разумков

докладніше
13 грудня 2019, 11:33

Чорнобильська асоціація народних депутатів України провела круглий стіл до Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС

докладніше
13 грудня 2019, 11:00

Результати розгляду законопроектів щодо їх впливу на показники бюджету та відповідності законам, що регулюють бюджетні відносини

докладніше
13 грудня 2019, 10:12

Комітет з питань правоохоронної діяльності рекомендує Верховній Раді прийняти за основу законопроект щодо забезпечення виконання рішення Конституційного Суду України стосовно оскарження ухвали суду про продовження строку тримання під вартою

докладніше
12 грудня 2019, 18:40

Комітет з питань економічного розвитку провів комітетські слухання на тему: «Впровадження Концепції сталого розвитку України до 2030 року»

докладніше
12 грудня 2019, 18:32

Пленарні засідання Верховної Ради України (відео)

докладніше
12 грудня 2019, 18:20

Прийнято за основу проект Закону "Про захист прав та законних інтересів боржників при здійсненні колекторської діяльності"

докладніше

Канал Рада 

3D-тур відкриває Парламент України 

Верховна Рада України у соціальних мережах

twitter  facebook  youtube


Звіти депутатів
Конкурсна комісія з добору кандидатів на посади членів НКРЕКП Портал відкритих даних
Децентралізація влади
12 листопада 2019, 16:30

 Інформаційне управління Апарату Верховної Ради України 

Відбулася презентація інформаційного виставкового проекту Музею Голодомору «Голодомор: нищення ідентичності» до 86-тих роковин пам’яті жертв Голодомору

Виставку «Голодомор: нищення ідентичності», що розповідає про потенціал української нації, яка б могла відбутися як сильна держава в центрі Європи на початку ХХ ст., представила народний депутат України, заступник голови Комітету з питань гуманітарної та інформаційної політики Євгенія Кравчук. Вона наголосила на тому, що ця тема є важливої в контексті національної пам’яті і дуже близькою для неї особисто.

В своїй промові Євгенія Кравчук розповіла про те, що під час зйомок фільму про голодомор зустрічалася з людьми, які пережили ці страшні роки і їх розповіді приголомшували своєю трагічністю.

За словами Першого заступника генерального директора Національного музею Голодомору Ірини Батирєвої,  історія Голодомору – це попередження про те, що сталося з українцями, коли вони втратили власну державу і потрапили під окупацію радянського тоталітарного режиму. Це нагадування про наслідки розпалювання ненависті, приниження людської гідності, нехтування демократичними цінностями.

Серія дизайнерських плакатів виставки «Голодомор: нищення ідентичності»  інформує про унікальні предмети та явища української культури і науки, суспільного розвитку й побуту, про українців, які змінювали історію й визначали націю, готову до розвитку і окремого життя, незалежно від більшовицької Росії на початку ХХ ст, про все, що формує нашу ідентичність, і що було вбито Голодомором-геноцидом, ліквідовано чи деформовано російськими більшовиками.


Проєкт «Голодомор: нищення ідентичності» створено співробітниками Національного музею Голодомору-геноциду у співпраці з близько 10-ма музейними та архівними установами України. У формі банерної виставки його було експоновано вже в більш ніж 5 музеях на всій території України, а також на головному залізничному вокзалі країни. Виставка працюватиме з 12 до 22 листопада 2019 р в кулуарах ІІ поверху будинку парламенту.

Вхід за картами акредитації.