Українська парламентська делегація на чолі з Головою Верховної Ради України Дмитром Разумковим розпочала свою роботу у Страсбурзі в рамках Європейської конференції глав парламентів країн членів Ради Європи.

«Це традиційний європейський саміт лідерів парламентів країн-членів Ради Європи, країн-партнерів, країн-спостерігачів і сусідніх країн, а також голів інших міжнародних асамблей», - зазначила Олена Кондратюк.

Зокрема, в цьогорічній конференції беруть участь близько 60 глав парламентів та 300 делегатів, в тому числі парламентська делегація України.

«У нашої делегації буде багато зустрічей і переговорів. Працюватимемо над зміцненням міжнародної коаліції з протидії агресору, збереженням і посиленням режиму міжнародних санкцій проти РФ, остаточним поверненням в Україну усіх незаконно утримуваних агресором заручників і в’язнів сумління», - підкреслила Олена Кондратюк.

Вона висловила переконання, що Рада Європи і ПАРЄ мають відновити свій авторитет шляхом повернення до власних цінностей, що лягли в основу створення і діяльності цієї організації.

«Це не лише повага до прав людини і демократичних свобод, але й верховенство права і справедливості, принципи добросусідства і мирного співіснування», - зауважила віце-спікерка українського парламенту.

Повернутись до публікацій

Версія для друку

Ще за розділом

“Новини”

22 червня 2026 15:44
19 червня 2026 21:30
19 червня 2026 18:13
17 червня 2026 18:17
16 червня 2026 19:05
16 червня 2026 17:35
16 червня 2026 11:34
15 червня 2026 21:49
15 червня 2026 16:32
15 червня 2026 14:08