Голова Комітету з питань інтеграції України з ЄС Іванна Климпуш-Цинцадзе провела установче засідання Постійної делегації Верховної Ради України в Парламентській асамблеї ЄС – Східні сусіди (ПА ЄВРОНЕСТ).

Під час засідання головою делегації обрано народного депутата Івана Крулька, заступниками – Павла Мельника та Софію Федину. Також обрано членів постійних Комітетів і робочих груп ПА ЄВРОНЕСТ.

Іванна Климпуш-Цинцадзе наголосила на тому, що зараз триває дискусія про майбутнє Східного партнерства, і Україна зацікавлена в диференційованому підході до країн, які мають із Євросоюзом Угоди про асоціації. Вона побажала делегації злагодженої ефективної роботи в інтересах України і запропонувала узгоджувати позиції між народними депутатами, залученими до процесів зближення України з ЄС.

Участь у засіданні також взяв попередній глава української делегації в ПА ЄВРОНЕСТ Борис Тарасюк, який поінформував про структуру та цілі цієї парламентської асамблеї та про роботу української делегації в попередні роки.

Повернутись до публікацій

Версія для друку

Ще за розділом

“Новини”

22 червня 2026 15:44
19 червня 2026 21:30
19 червня 2026 18:13
17 червня 2026 18:17
16 червня 2026 19:05
16 червня 2026 17:35
16 червня 2026 11:34
15 червня 2026 21:49
15 червня 2026 16:32
15 червня 2026 14:08