3 жовтня голова Комітету Верховної Ради України з питань екологічної політики та природокористування Олег Бондаренко у приймальні Верховної Ради України прийняв дев’ять відвідувачів – жителів Дніпропетровської, Київської, Харківської областей та м. Києва. До народного депутата України звернулися пенсіонери, безробітні, учасник війни, учасник ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, дитина війни, особа з інвалідністю II групи, ветеран праці та підприємець.

Під час особистого прийому відвідувачі порушили 61 питання. Серед них переважали питання: забезпечення дотримання законності та охорони правопорядку, реалізації прав і свобод громадян, запобігання дискримінації; діяльності центральних органів виконавчої влади; діяльності Верховної Ради України, Президента України та Кабінету Міністрів України; екології та природних ресурсів.

Відділ з питань звернень громадян Апарату Верховної Ради України

Повернутись до публікацій

Версія для друку

Ще за розділом

“Новини”

23 червня 2026 11:27
22 червня 2026 15:44
19 червня 2026 21:30
19 червня 2026 18:13
17 червня 2026 18:17
16 червня 2026 19:05
16 червня 2026 17:35
16 червня 2026 11:34
15 червня 2026 21:49
15 червня 2026 16:32