Взяти участь у роботі депутатської групи Верховної Ради України з міжпарламентських зв’язків зі США попередньо зголосилися 158 народних депутатів.

«Фракція політичної партії "Слуга народу" переймається відносинами України зі Сполученими Штатами Америки і готова брати активну участь у розвитку міжпарламентських зв’язків, оскільки це питання має стратегічне значення для України», - сказав член фракції політичної партії "Слуга народу" Мар'ян Заблоцький.

Головою групи було обрано голову депутатської фракції політичної партії "Слуга народу" Давида Арахамію.

Заступниками голови обрані: член фракції політичної партії "Слуга народу" Мар'ян Заблоцький і член депутатської фракції політичної партії Всеукраїнське об'єднання "Батьківщина" Валентин Наливайченко.

Секретарем групи Верховної Ради України з міжпарламентських зв’язків зі США обрано члена депутатської фракції політичної партії "Слуга народу" Святослава Юраша.

Повернутись до публікацій

Версія для друку

Ще за розділом

“Новини”

23 червня 2026 11:27
22 червня 2026 15:44
19 червня 2026 21:30
19 червня 2026 18:13
17 червня 2026 18:17
16 червня 2026 19:05
16 червня 2026 17:35
16 червня 2026 11:34
15 червня 2026 21:49
15 червня 2026 16:32