Новини

07 грудня 2019, 17:15

Товариський футбольний матч між командами Верховної Ради України та Великих Національних Зборів Туреччини завершився нічиєю

докладніше
07 грудня 2019, 12:00

Голова Верховної Ради України Дмитро Разумков здійснить робочу поїздку до Житомирської області

докладніше
07 грудня 2019, 09:30

Вітання Голови Верховної Ради Дмитра Разумкова з нагоди Дня місцевого самоврядування

докладніше
07 грудня 2019, 09:00

Привітання Голови Комітету Верховної Ради України з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування Андрія Клочка з Днем місцевого самоврядування

докладніше
06 грудня 2019, 19:00

Представники Комітету з питань молоді і спорту провели зустріч з делегацією Великих Національних Зборів Туреччини

докладніше
06 грудня 2019, 18:30

До Міжнародного дня прав людини відбулося урочисте засідання Комітету з питань прав людини, деокупації та реінтеграції тимчасово окупованих територій у Донецькій, Луганській обл. та АР Крим, м. Севастополя, національних меншин і міжнаціональних відносин

докладніше
06 грудня 2019, 18:00

Голова Комітету з питань енергетики та житлово-комунальних послуг Андрій Герус провів особистий прийом громадян

докладніше
06 грудня 2019, 16:16

Члени Комітету з питань зовнішньої політики та міжпарламентського співробітництва провели зустріч із делегацією Комітету Європейського парламенту у закордонних справах

докладніше
06 грудня 2019, 15:08

Ми налаштовані на максимально ефективне використання наявних можливостей для поглиблення співробітництва з ЄС, - Руслан Стефанчук

докладніше
06 грудня 2019, 14:45

Україна зараз стоїть не тільки на сторожі своїх кордонів, але й кордонів усієї Європи, - Олена Кондратюк

докладніше
06 грудня 2019, 14:24

Пленарне засідання Верховної Ради України (відео)

докладніше
06 грудня 2019, 14:21

Прийнято за основу проект Закону "Про внесення змін до Закону України "Про фізичну культуру і спорт" (щодо діяльності Спортивної студентської спілки України та Української федерації учнівського спорту)"

докладніше
06 грудня 2019, 14:13

Прийнято Закон "Про запобігання та протидію легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, фінансуванню тероризму та фінансуванню розповсюдження зброї масового знищення"

докладніше
06 грудня 2019, 12:57

Прийнято Закон "Про внесення змін до додатка № 3 до Закону України "Про Державний бюджет України на 2019 рік" щодо будівництва лікувально-діагностичного комплексу Національної дитячої спеціалізованої лікарні "Охматдит"

докладніше

Канал Рада 

3D-тур відкриває Парламент України 

Верховна Рада України у соціальних мережах

twitter  facebook  youtube


Звіти депутатів
Конкурсна комісія з добору кандидатів на посади членів НКРЕКП Портал відкритих даних
Децентралізація влади
17 липня 2019, 09:39

 Інформаційне управління Апарату Верховної Ради України 

Огляд головних тем «Голосу України» від 17 липня

Сьогодні у «Голосі України»:

Прощавай, Верховна Радо. До роботи, Верховна Радо!

Ринок електроенергії стартував і вже потребує змін правових норм

На зустрічі в "нормандському форматі" домовилися про обмін полоненими

Чого очікують від нових депутатів

Герб встановили за три кілометри від фронту

 

Прощавай, Верховна Радо. До роботи, Верховна Радо!

Завершилася остання, десята, сесія Верховної Ради України восьмого скликання. Нинішній парламент був обраний на позачергових виборах 28 жовтня 2014 року. Оскільки вибори на той час відбулися не у всіх виборчих округах (на непідконтрольній українській владі тимчасово окупованій території АР Крим, м. Севастополя, окремих районів Донецької та Луганської областей голосування не проводилося), до складу українського парламенту було обрано 423, а не 450 депутатів, як передбачено Конституцією. Народні депутати восьмого скликання набули повноважень 27 листопада 2014 року. (читайте у «Голосі України» на 1, 4-5 стор. >>> article/319465)

Ринок електроенергії стартував і вже потребує змін правових норм

"Корабель, який ми називаємо запуском оптового ринку електроенергії, вже пішов у відкрите море. Повернути його назад уже неможливо, тому сьогодні головне завдання - виявити больові точки, які можуть на нас чекати у серпні- вересні чи під час проходження опалювального періоду та змоделювати наші подальші дії для врегулювання проблем", - таку думку під час учорашнього круглого столу на тему "Запуск оптового ринку електричної енергії: перші результати та виклики" висловив в. о. голови Комітету з питань паливно- енергетичного комплексу, ядерної політики та ядерної безпеки Олександр Домбровський. (читайте у «Голосі України» на 1-2 стор. >>> article/319463)

На зустрічі в "нормандському форматі" домовилися про обмін полоненими

Під час переговорів радників президентів у "нормандському форматі" (Україна, Німеччина, Франція та РФ) 12 липня було досягнуто домовленостей про "хлібне" перемир'я на Донбасі та обмін "певними кількостями" полонених. Про це вчора на брифінгу повідомив заступник глави Офісу Президента України Вадим Пристайко, який представляв нашу країну на цій зустрічі. (читайте у «Голосі України» на 1, 9 стор. >>> article/319453)

Чого очікують від нових депутатів

У неділю відбудуться позачергові вибори у Верховну Раду. Ми ще не знаємо, хто саме ввійде до нового складу парламенту, але суспільство вже готове ставити перед новими законотворцями нові завдання. Про те, що варто зробити в сфері боротьби з корупцією, наприклад, говорили вчора експерти високого рівня та представники громадських організацій під час форуму "Встановлення справедливості - порядок денний для майбутнього парламенту". Він відбувся у рамках сприяння громадській активності "Долучайся", що фінансується агентством США з міжнародного розвитку (USAID) в Україні, а також за підтримки Міжнародного фонду "Відродження", а організаторами заходу виступили Антикорупційний штаб та Центр протидії корупції. (читайте у «Голосі України» на 2 стор. >>> article/319464)

Герб встановили за три кілометри від фронту

На постаменті є два написи: спереду - "Слава Україні!", на зворотному боці - "Героям слава!". Інформацію про патріотичну акцію поширено на сайті міськради.

- Пам'ятний знак встановлено фактично на лінії розмежування у зоні проведення Операції об'єднаних сил, за три кілометри від лінії фронту і 30 кілометрів від центру Донецька, - йдеться у повідомленні. (читайте у «Голосі України» на 6 стор. >>> article/319437)

 

Повний випуск «Голосу України» від 17.07.2019 на сайті http://www.golos.com.ua