Новини

07 грудня 2019, 17:15

Товариський футбольний матч між командами Верховної Ради України та Великих Національних Зборів Туреччини завершився нічиєю

докладніше
07 грудня 2019, 12:00

Голова Верховної Ради України Дмитро Разумков здійснить робочу поїздку до Житомирської області

докладніше
07 грудня 2019, 09:30

Вітання Голови Верховної Ради Дмитра Разумкова з нагоди Дня місцевого самоврядування

докладніше
07 грудня 2019, 09:00

Привітання Голови Комітету Верховної Ради України з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування Андрія Клочка з Днем місцевого самоврядування

докладніше
06 грудня 2019, 19:00

Представники Комітету з питань молоді і спорту провели зустріч з делегацією Великих Національних Зборів Туреччини

докладніше
06 грудня 2019, 18:30

До Міжнародного дня прав людини відбулося урочисте засідання Комітету з питань прав людини, деокупації та реінтеграції тимчасово окупованих територій у Донецькій, Луганській обл. та АР Крим, м. Севастополя, національних меншин і міжнаціональних відносин

докладніше
06 грудня 2019, 18:00

Голова Комітету з питань енергетики та житлово-комунальних послуг Андрій Герус провів особистий прийом громадян

докладніше
06 грудня 2019, 16:16

Члени Комітету з питань зовнішньої політики та міжпарламентського співробітництва провели зустріч із делегацією Комітету Європейського парламенту у закордонних справах

докладніше
06 грудня 2019, 15:08

Ми налаштовані на максимально ефективне використання наявних можливостей для поглиблення співробітництва з ЄС, - Руслан Стефанчук

докладніше
06 грудня 2019, 14:45

Україна зараз стоїть не тільки на сторожі своїх кордонів, але й кордонів усієї Європи, - Олена Кондратюк

докладніше
06 грудня 2019, 14:24

Пленарне засідання Верховної Ради України (відео)

докладніше
06 грудня 2019, 14:21

Прийнято за основу проект Закону "Про внесення змін до Закону України "Про фізичну культуру і спорт" (щодо діяльності Спортивної студентської спілки України та Української федерації учнівського спорту)"

докладніше
06 грудня 2019, 14:13

Прийнято Закон "Про запобігання та протидію легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, фінансуванню тероризму та фінансуванню розповсюдження зброї масового знищення"

докладніше
06 грудня 2019, 12:57

Прийнято Закон "Про внесення змін до додатка № 3 до Закону України "Про Державний бюджет України на 2019 рік" щодо будівництва лікувально-діагностичного комплексу Національної дитячої спеціалізованої лікарні "Охматдит"

докладніше

Канал Рада 

3D-тур відкриває Парламент України 

Верховна Рада України у соціальних мережах

twitter  facebook  youtube


Звіти депутатів
Конкурсна комісія з добору кандидатів на посади членів НКРЕКП Портал відкритих даних
Децентралізація влади
16 липня 2019, 09:43

 Інформаційне управління Апарату Верховної Ради України 

Огляд головних тем «Голосу України» від 16 липня

Сьогодні у «Голосі України»:

Між УРСР і УНР вибрали Україну

Вільні простори допоможуть молоді розвиватися

Це був підпільний український парламент

Сьогодні вступає в дію закон про мову

 

Між УРСР і УНР вибрали Україну

29 літ тому, 16 липня 1990 року, Верховна Рада ухвалила Декларацію про державний суверенітет України. Цим актом український народ через 70 років після доби Української Народної Республіки та визвольної боротьби 1940-1950 років знову на повен голос заявив про своє прагнення до державної незалежності. "Зважаючи на волю українського народу та його одвічне прагнення до незалежності, підтверджуючи історичну вагомість прийняття Декларації про державний суверенітет України 16 липня 1990 року, Верховна Рада постановляє: вважати 16 липня Днем проголошення незалежності України і щорічно відзначати його як державне свято", - гласила ухвалена цього самого дня Постанова Верховної Ради "Про День проголошення незалежності України". Від депутатів союзної республіки до парламентаріїв незалежної держави (читайте у «Голосі України» на 1, 4 стор. >>> article/319382)

Вільні простори допоможуть молоді розвиватися

Два нові молодіжні центри відкрито на Донеччині в рамках реалізації проекту "Гідна країна для гідних людей".

У Званівській об'єднаній громаді відбулося відкриття молодіжного центру "Freedom". Будівля, де він розташований, не бачила ремонту понад 30 років. У 2018 році на відновлення приміщення з обласної скарбниці виділили 1,4 млн грн. А районний бюджет надав 1,3 млн грн на створення та функціонування центру. Місцева молодь відтепер має змогу реалізовувати проекти для розвитку громади, здобувати неформальну освіту та просто пити каву в приміщенні з гарним ремонтом та сучасним обладнанням. (читайте у «Голосі України» на 1, 7 стор. >>> article/319413)

Це був підпільний український парламент

У селі Сприня Самбірського району відзначили 75-ту річницю створення Української Головної Визвольної Ради (УГВР), ініціатором якої виступило командування УПА та керівництво ОУН(б). Перший великий збір українських політичних організацій, які сформували тимчасовий парламент України, відбувся неподалік Сприні 11-15 липня 1944 року. Учасники установчих зборів схвалили демократичні засади державно-політичного устрою та соціально- економічну програму побудови України. Президентом УГВР було обрано полтавчанина Кирила Осьмака. Після проголошення незалежності України були відроджені славні сторінки історії створення Української Головної Визвольної Ради. (читайте у «Голосі України» на 2 стор. >>> article/319383)

Сьогодні вступає в дію закон про мову

16 липня мешканці двадцяти міст на сході та заході, на півночі та півдні України зберуться на площах, щоб відзначити вступ в дію закону про забезпечення функціонування української мови як державної.

Зокрема, у Києві, Львові та Харкові відбудуться концерти за участю Злати Огнєвіч, Наталки Карпи, Tarabarova, Оксани Мухи, Ivan Navi, Пікардійської терції, Sonya Kay та інших. У Києві акція розпочнеться о 19-й годині біля Арки дружби народів, у Львові - о 19.30 на проспекті Свободи біля пам'ятника Шевченку та в Харкові - о 19-й годині на площі Свободи. Також у Всеукраїнській акції візьмуть участь Одеса, Вінниця, Дніпро, Херсон, Житомир, Івано-Франківськ, Кам'янець-Подільський, Ананьїв, Богуслав, Кропивницький, Луцьк, Маріуполь, Миколаїв, Первомайськ, Полтава, Рівне, Ружин, Суми, Тернопіль, Тростянець, Умань, Черкаси, Чернігів. (читайте у «Голосі України» на 2 стор. >>> article/319384)

 

Повний випуск «Голосу України» від 16.07.2019 на сайті http://www.golos.com.ua