7 липня під час засідання Комітету з економічних питань, науки, технологій та навколишнього середовища у рамках роботи ХХVIІІ-ї Щорічної сесії ПА ОБСЄ у м. Люксембург (Велике Герцогство Люксембург) відбулися чергові вибори посадових осіб Комітету.

Голова Постійної делегації Верховної Ради України у Парламентській асамблеї Організації з безпеки та співробітництва у Європі Артур Герасимов був одноголосно вчетверте обраний заступником Голови Комітету з економічних питань, науки, технологій та навколишнього середовища.

Обрання представника Верховної Ради України на цю відповідальну посаду означає участь представника України у роботі Бюро Парламентської Асамблеї, що значно посилює позицію України в Парламентській Асамблеї ОБСЄ.

 

Повернутись до публікацій

Версія для друку

Ще за розділом

“Новини”

24 червня 2026 15:54
23 червня 2026 11:27
22 червня 2026 15:44
19 червня 2026 21:30
19 червня 2026 18:13
17 червня 2026 18:17
16 червня 2026 19:05
16 червня 2026 17:35
16 червня 2026 11:34
15 червня 2026 21:49