Новини

16 жовтня 2019, 18:30

Комітет з питань аграрної та земельної політики розпочав розгляд проекту Закону «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо обігу земель сільськогосподарського призначення»

докладніше
16 жовтня 2019, 17:50

Комітет з питань гуманітарної та інформаційної політики рекомендує Верховній Раді ухвалити у другому читанні зміни до деяких законодавчих актів щодо гармонізації законодавства у сфері порівняльної реклами із правом Євросоюзу

докладніше
16 жовтня 2019, 17:40

Комітет з питань прав людини, деокупації та реінтеграції тимчасово окупованих територій у Донецькій, Луганській областях та Автономної Республіки Крим, міста Севастополя, національних меншин і міжнаціональних відносин провів правозахисний форум на тему: «Подолання наслідків конфлікту: порядок денний для нового парламенту»

докладніше
16 жовтня 2019, 17:35

Комітет з питань правоохоронної діяльності рекомендує Верховній Раді прийняти за основу законопроект щодо встановлення відповідальності за порушення правил перевезення дітей

докладніше
16 жовтня 2019, 17:02

Комітет з питань національної безпеки, оборони та розвідки затвердив План роботи на період другої сесії

докладніше
16 жовтня 2019, 17:00

Комітет з питань Регламенту, депутатської етики та організації роботи Верховної Ради України розглянув питання порядку денного

докладніше
16 жовтня 2019, 16:00

Ми маємо шукати позиції, які допоможуть об’єднати нашу країну, - Дмитро Разумков

докладніше
16 жовтня 2019, 14:08

Пленарне засідання Верховної Ради України

докладніше
16 жовтня 2019, 14:08

Ухвалено Закон щодо припинення відшкодування народному депутату витрат, пов'язаних з виконанням депутатських повноважень, у разі пропуску без поважних причин пленарних засідань або засідань комітетів Верховної Ради

докладніше
16 жовтня 2019, 13:45

Прийнято Постанову "Про призначення Совгирі О. В. на посаду постійного представника Верховної Ради України у Конституційному Суді України"

докладніше
16 жовтня 2019, 13:27

Прийнято Постанову "Про участь постійного представника Верховної Ради України у конституційному провадженні"

докладніше
16 жовтня 2019, 13:18

Прийнято Закон "Про внесення змін до деяких законів України щодо діяльності органів суддівського врядування"

докладніше
16 жовтня 2019, 09:48

Огляд головних тем «Голосу України» від 16 жовтня

докладніше
16 жовтня 2019, 09:08

Питання порядку денного, заплановані до розгляду на черговому пленарному засіданні 16 жовтня

докладніше

Канал Рада 

Програма стажування молоді в Апараті Верховної Ради України

Програма стажування молоді в Апараті Верховної Ради України у 2019 році 

3D-тур відкриває Парламент України 

Верховна Рада України у соціальних мережах

twitter  facebook  youtube


Звіти депутатів
Конкурсна комісія з добору кандидатів на посади членів НКРЕКП Портал відкритих даних
Децентралізація влади
19 червня 2019, 09:42

 Інформаційне управління Апарату Верховної Ради України 

Огляд головних тем «Голосу України» від 19 червня

Сьогодні у «Голосі України»:

Нові правила стосуватимуться вже наступних виборів

Володимир Зеленський: "РФ має виконати рішення Міжнародного трибуналу й звільнити наших моряків"

Інформаційна війна є складовою гібридної

Андрій Парубій: "Ключові етапи розвитку України - збереження національної ідентичності, вступ до ЄС і НАТО"

 

Нові правила стосуватимуться вже наступних виборів

Ранкове засідання Верховної Ради 18 червня.

Народні депутати продовжили розгляд у другому читанні проекту Виборчого кодексу (No3112-1).

Голова Верховної Ради Андрій Парубій закликав парламентаріїв розглядати поправки до Виборчого кодексу швидшим темпом, аніж це було минулого пленарного тижня.

Глава парламенту поінформував, що після завершення розгляду всіх поправок будуть проведені консультації між робочою групою та депутатами.

"Сподіваюся, зможемо більш інтенсивно і більш динамічно йти по правках і наблизити той день, коли зможемо у залі Верховної Ради прийняти Виборчий кодекс з відкритими списками, - сказав А. Парубій і додав: - Це буде величезний вклад українського парламенту в розвиток демократії і народовладдя для майбутнього нашої країни". (читайте у «Голосі України» на 1-2 стор. >>> article/318409)

Володимир Зеленський: "РФ має виконати рішення Міжнародного трибуналу й звільнити наших моряків"

Звільнення українських моряків та суден, пошук рішень у Мінському переговорному процесі та відновлення роботи в Нормандському форматі - ключові теми переговорів Президента України Володимира Зеленського у рамках візитів до Франції та Німеччини, які відбулися 17 та 18 червня. (читайте у «Голосі України» на 1, 5 стор. >>> article/318402)

Інформаційна війна є складовою гібридної

Нинішнього тижня Верховна Рада продовжить розгляд проекту Виборчого кодексу No3112-1, до якого надійшло понад чотири тисячі правок.

Вочевидь, це триватиме увесь пленарний тиждень, тож перспектива розгляду інших законопроектів мінімальна. Водночас парламент має вирішити низку кадрових питань, зокрема, призначити нових керівників силових структур - Генерального прокурора та голову СБУ. Під час Погоджувальної ради лідерів депутатських фракцій і голів парламентських комітетів пролунала пропозиція застосувати так звану процедуру "ad hoc", тобто перервати розгляд Виборчого кодексу і проголосувати за кадрові призначення. (читайте у «Голосі України» на 2 стор. >>> article/318413)

Андрій Парубій: "Ключові етапи розвитку України - збереження національної ідентичності, вступ до ЄС і НАТО"

Протягом трьох днів Міжнародний форум Центральної та Східної Європи "Via Carpatia", що проходив з 14 по 16 червня у райцентрі Верховина Івано- Франківської області, був комунікаційним майданчиком, на якому політики, дипломати, інтелектуали, письменники й публіцисти з України, Польщі, Литви обговорювали найважливіші питання сьогодення - реальної та "формальної" державності, відповідальності політичних еліт й усіх громадян за майбутнє своєї країни, довіри між елітою і суспільством, збереження національної ідентичності як ключового чинника незалежності, а отже, й економічного та гуманітарного розвитку. Під час панельної дискусії "Україна на переломі: держава і суспільство в нових політичних реаліях", Голова Верховної Ради Андрій Парубій зазначив, що найголовніше завдання, яке стоїть нині перед нами, щоб "Україна була українською державою". (читайте у «Голосі України» на 3 стор. >>> article/318424)

 

Повний випуск «Голосу України» від 19.06.2019 на сайті http://www.golos.com.ua