24 квітня перший заступник голови Комітету з питань
екологічної політики, природокористування та ліквідації наслідків
Чорнобильської катастрофи Анатолій Дирів у приймальні Верховної Ради прийняв
шість відвідувачів – жителів Сумської, Чернігівської областей та м. Києва. До народного депутата
України звернулися пенсіонери, особи з інвалідністю внаслідок війни, учасники
ліквідації аварії на Чорнобильській АЕС.
У своїх зверненнях до народного депутата відвідувачі
порушували питання соціальної політики та соціального захисту населення,
екології та природних ресурсів, забезпечення дотримання законності та охорони
правопорядку, реалізації прав і свобод громадян, запобігання дискримінації,
діяльності Верховної Ради, Президента України та Кабінету Міністрів.
Відділ з питань звернень громадян Апарату Верховної Ради України
Ще за розділом
“Новини”
24 червня 2026 15:54
23 червня 2026 11:27
22 червня 2026 15:44
19 червня 2026 21:30
19 червня 2026 18:13
17 червня 2026 18:17
16 червня 2026 19:05
16 червня 2026 17:35
16 червня 2026 11:34
15 червня 2026 21:49


