24 квітня перший заступник голови Комітету з питань екологічної політики, природокористування та ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи Анатолій Дирів у приймальні Верховної Ради прийняв шість відвідувачів – жителів Сумської, Чернігівської  областей та м. Києва. До народного депутата України звернулися пенсіонери, особи з інвалідністю внаслідок війни, учасники ліквідації аварії на Чорнобильській АЕС.
У своїх зверненнях до народного депутата відвідувачі порушували питання соціальної політики та соціального захисту населення, екології та природних ресурсів, забезпечення дотримання законності та охорони правопорядку, реалізації прав і свобод громадян, запобігання дискримінації, діяльності Верховної Ради, Президента України та Кабінету Міністрів.

Відділ з питань звернень громадян Апарату Верховної Ради України

Повернутись до публікацій

Версія для друку

Ще за розділом

“Новини”

24 червня 2026 15:54
23 червня 2026 11:27
22 червня 2026 15:44
19 червня 2026 21:30
19 червня 2026 18:13
17 червня 2026 18:17
16 червня 2026 19:05
16 червня 2026 17:35
16 червня 2026 11:34
15 червня 2026 21:49