Новини

21 серпня 2019, 15:01

Голова Верховної Ради України Андрій Парубій здійснює візит до Литовської Республіки

докладніше
21 серпня 2019, 09:32

Огляд головних тем «Голосу України» від 21 серпня

докладніше
20 серпня 2019, 15:55

У Комітеті з питань науки і освіти обговорено пріоритетні питання розвитку законодавчої бази сфери освіти, науки, інновацій, інтелектуальної власності, авторського права

докладніше
20 серпня 2019, 09:39

Огляд головних тем «Голосу України» від 20 серпня

докладніше
19 серпня 2019, 15:51

З ініціативи голови Комітету у закордонних справах Г.Гопко відбулася прес-конференція на тему: «Пріоритети зовнішньополітичної діяльності для Парламенту ІХ скликання»

докладніше
16 серпня 2019, 15:37

Програма РАДА провела для новообраних народних депутатів тренінг, присвячений Регламенту Верховної Ради України

докладніше
15 серпня 2019, 19:40

Підготовча депутатська група вивчила пропозиції, напрацьовані підгрупами з організації роботи Верховної Ради IX скликання (відео)

докладніше
15 серпня 2019, 10:00

Проводиться акредитація до Верховної Ради України IX скликання

докладніше
14 серпня 2019, 18:54

І. Геращенко та А. Герасимов висловились проти ліквідації Комітету у справах ветеранів та створення Комітету з прав людини та реінтеграції окупованих територій

докладніше
14 серпня 2019, 12:40

У Верховній Раді відбулося чергове засідання Підготовчої депутатської групи (відео)

докладніше
13 серпня 2019, 16:00

Комітет з питань культури і духовності у Верховній Раді VIII скликання було визначено головним з опрацювання 322 проектів законів та постанов

докладніше
12 серпня 2019, 16:00

Комітет у закордонних справах у Верховній Раді VIII скликання проводив роботу з оновлення й вдосконалення законодавчої бази зовнішньополітичної діяльності України, включаючи парламентську експертизу та підготовку до ратифікації міжнародних договорів

докладніше
09 серпня 2019, 18:00

29 серпня відбудеться урочисте засідання Верховної Ради України IX скликання (відео)

докладніше
09 серпня 2019, 17:55

Перший заступник голови Верховної Ради, представник ПП «Європейська Солідарність» Ірина Геращенко взяла участь роботі засідання депутатської групи з підготовки до роботи Верховної Ради ІХ-го скликання

докладніше

Канал Рада 

Програма стажування молоді в Апараті Верховної Ради України

Програма стажування молоді в Апараті Верховної Ради України у 2019 році 

3D-тур відкриває Парламент України 

Верховна Рада України у соціальних мережах

twitter  facebook  youtube


Звіти депутатів
Конкурсна комісія з добору кандидатів на посади членів НКРЕКП Портал відкритих даних
Децентралізація влади
12 квітня 2019, 13:00

 Інформаційне управління Апарату Верховної Ради України 

Нове міжфракційне депутатське об’єднання «На часі» зосередить свою діяльність на ухваленні законопроектів, спрямованих на захист здоров’я та збереження довкілля

 У Верховній Раді України 12 квітня відбувся брифінг народних депутатів Олени Сотник, Ірини Подоляк та Вікторії Войціцької з нагоди початку діяльності міжфракційного депутатського об’єднання «На часі».

Метою МДО є прийняття до кінця роботи нинішнього скликання парламенту пакету законопроектів задля захисту здоров’я дітей та збереження довкілля. До складу об’єднання увійшли одинадцять представників з різних фракцій парламенту на чолі з народним депутатом Оленою Сотник.

Як наголошувалося під час брифінгу, упродовж останніх років питання здоров’я дітей і молоді, збереження довкілля лишались поза увагою. Такі проблеми, як: дитяче куріння, відсутність посиленої відповідальності за збут наркотиків неповнолітнім, безконтрольність шкідливого для дітей споживання енергетичних напоїв, загроза екології та навколишньому довкіллю (засмічення поліетиленовими пакетами, чисте повітря, чиста вода) - не були пріоритетами парламенту.

Проте законодавче врегулювання цих аспектів є запорукою здорового майбутнього наших дітей та сталого розвитку держави, її людського потенціалу.

«Збереження здоров’я дітей та охорона довкілля мають стати пріоритетами парламенту на найближчі місяці. Прийшов час приймати законодавчі ініціативи, які підвищать якість життя українців», - наголосила Олена Сотник.

Задля покращення державної політики у сфері охорони здоров’я та довкілля, МДО «На часі» наполягає на ухваленні законодавчих ініціатив для людей і про людей. Серед них: законопроект №4030а про захист дітей від куріння; законопроект №10117 про заборону продажу енергетичних напоїв дітям; законопроект №10167 про посилення відповідальності за продаж наркотиків неповнолітнім; законопроект №9507 про обмеження використання поліетиленових пакетів.

«Наше майбутнє й майбутнє прийдешніх поколінь залежить від рішень, які ми приймаємо зараз. Тож зміни нам потрібні вже сьогодні! Тому вважаю, що на часі заборонити рекламу сигарет у магазинах, заборонити продаж енергетиків дітям, посилити відповідальність за продаж наркотиків неповнолітнім і обмежити використання поліетиленових пакетів», - зазначила Вікторія Войціцька.

«Нам часто не вистачає єдності. Захист здоров’я дітей і збереження довкілля – ті питання, які можуть об’єднати український парламент», - зауважила Ірина Подоляк і закликала колег підтримати ідеї нової депутатської групи «На часі».