Голова Верховної Ради України Андрій Парубій на початку ранкового пленарного засідання повідомив, що вчора у столиці Катару - місті Доха  на 140-й Асамблеї Міжпарламентського союзу було ухвалено ініційовану українською делегацією резолюцію про «Неприпустимість використання найманців та іноземних бойовиків як засобу підриву миру, міжнародної безпеки, територіальної цілісності держав і порушення прав людини». А.Парубій підкреслив, що це сталося вперше під авторством українських депутатів.

«Цей документ - прямо стосується протидії російській агресії проти України, адже резолюція спрямована на боротьбу з військовим найманством і проти приватних військових компаній, які країна-терорист Російська Федерація використовує у війні проти України. Це дуже важлива дипломатична перемога України!» - заявив Голова Верховної Ради і привітав з важливою дипломатичною перемогою народних депутатів, які брали участь у делегації.

Повернутись до публікацій

Версія для друку

Ще за розділом

“Топновина”

22 червня 2026 15:44
19 червня 2026 21:30
19 червня 2026 18:13
17 червня 2026 18:17
16 червня 2026 17:35
16 червня 2026 11:34
15 червня 2026 21:49
15 червня 2026 16:32
15 червня 2026 14:08
15 червня 2026 13:50