Відкриваючи семінар-тренінг заступник голови Комітету Сергій Кудлаєнко зазначив, що співробітництво територіальних громад є одним із пріоритетних напрямів здійснення реформи децентралізації в Україні. Завдяки цьому механізму громади можуть ефективно та швидко вирішувати свої проблеми. Як правило, усі вони мають передумови для запровадження співробітництва, однак існують перешкоди у його здійсненні. Тому, такі тренінги і спрямовані на отримання знань і навичок як їх долати. С.Кудлаєнко висловив сподівання, що Вінницька область буде флагманом не тільки по кількості договорів співробітництва, але й їх якості.

Під час семінару-тренінгу учасники на змодельованих практичних прикладах обговорили переваги співробітництва територіальних громад, відпрацювали процедуру організації співробітництва, визначили ключові точки співпраці.

Участь у заході взяли народні депутати - члени Комітету, представники місцевих органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування об’єднаних територіальних громад Вінницької області, фахівці, експерти.

Захід відбувся спільно з швейцарсько-українським проектом «Підтримка децентралізації в Україні» (DESPRO). Семінар проводили експерти проекту В’ячеслав Сороковський та Олександр Врублевський.

 

Повернутись до публікацій

Версія для друку

Ще за розділом

“Новини”

24 червня 2026 15:54
23 червня 2026 11:27
22 червня 2026 15:44
19 червня 2026 21:30
19 червня 2026 18:13
17 червня 2026 18:17
16 червня 2026 19:05
16 червня 2026 17:35
16 червня 2026 11:34
15 червня 2026 21:49