ВЕРХОВНА РАДА УКРАЇНИ
ПРЕС-СЕКРЕТАР ГОЛОВИ ВЕРХОВНОЇ РАДИ
Повідомлення для ЗМІ
11 листопада 2008 року
Голова Верховної Ради України Арсеній Яценюк вкотре підтвердив свою готовність залишити посаду керівника парламенту. Про це він заявив під час ранкового пленарного засідання ВР.
«Я залишу крісло Голови Верховної Ради України в будь-який момент», - сказав Арсеній Яценюк і запропонував депутатам приймати відповідне рішення.
«А якщо мова йде про політичні інсинуації, щоб обезглавити парламент і потім йти на дострокові вибори - то ця модель зрозуміла», - заявив Глава Українського парламенту. За його словами, якщо народні депутати мають кандидатуру нового Голови Верховної Ради, він готовий поставити це питання на голосування «в будь-який момент».
«Але не хороніть єдиний законодавчий орган!», - додав Арсеній Яценюк.
Голова Верховної Ради України також, на відповідну вимогу Партії регіонів, поставив на голосування включення до порядку денного питання про підтримку його заяви про звільнення. Утім, за відповідне рішення проголосувало 220 депутатів з необхідних 226.