18 лютого голова Комітету у закордонних справах Ганна Гопко у приймальні Верховної Ради прийняла п’ять відвідувачів – мешканців Київської, Чернігівської областей та м. Києва. До народного депутата України звернулися пенсіонери, особи з інвалідністю, учасник бойових дій, особа з інвалідністю внаслідок війни та підприємець.

У своїх зверненнях до народного депутата відвідувачі порушували питання забезпечення дотримання законності та охорони правопорядку, реалізації прав і свобод громадян, запобігання дискримінації, житлової політики, обороноздатності, суверенітету, міждержавних і міжнаціональних відносин, діяльності Верховної Ради, Президента та Кабінету Міністрів України, діяльності мі сцевих органів виконавчої влади.


Відділ з питань звернень громадян Апарату Верховної Ради України


Повернутись до публікацій

Версія для друку

Ще за розділом

“Новини”

26 червня 2026 19:32
26 червня 2026 15:51
26 червня 2026 12:08
24 червня 2026 15:54
23 червня 2026 11:27
22 червня 2026 15:44
19 червня 2026 21:30
19 червня 2026 18:13
17 червня 2026 18:17
16 червня 2026 19:05