Комітет з питань охорони здоров’я на своєму засіданні прийняв звернення до представників засобів масової інформації у зв’язку зі зростанням захворюваності на кір в Україні та непоодинокими випадками смерті від цієї недуги. «З початку 2017 року зареєстровано вже понад 71,5 тисяч випадків кору (у 2017 році – 4 782 випадки, у 2018 році – 52 349 випадків). Тільки за січень 2019 року на кір в Україні захворіло 15 095 людей», - йдеться у зверненні.

У Комітеті зазначають, що у такій ситуації вкрай важливим є об’єктивне, компетентне та неупереджене висвітлення засобами масової інформації відомостей про це небезпечне інфекційне захворювання, його профілактику, можливі негативні наслідки та ускладнення у разі несвоєчасного звернення за медичною допомогою.

«З огляду на зазначене, народні депутати України – члени Комітету звертаються до представників засобів масової інформації з проханням активно залучати лікарів та науковців у сфері захисту населення від інфекційних хвороб для інформування населення та надання практичних рекомендацій із зазначених питань», - сказано у зверненні.

Повернутись до публікацій

Версія для друку

Ще за розділом

“Новини”

26 червня 2026 19:32
26 червня 2026 15:51
26 червня 2026 12:08
24 червня 2026 15:54
23 червня 2026 11:27
22 червня 2026 15:44
19 червня 2026 21:30
19 червня 2026 18:13
17 червня 2026 18:17
16 червня 2026 19:05