Відбулося засідання Підкомітету з питань запобігання і протидії корупції у сфері екології та охорони навколишнього природного середовища Комітету Верховної Ради з питань запобігання і протидії корупції.

Народні депутати заслухали і обговорили інформацію голови Підкомітету Андрія Немировського та голови комісії з вивчення екологічного стану в м. Богодухів при Богодухівській міській раді Харківської області Т.Столяренка щодо екологічної ситуації та систематичного порушення екологічного законодавства підприємствами у місті Богодухів.

За результатами засідання, прийнято рішення звернутися щодо вирішення даного питання до Міністерства екології та природних ресурсів, Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Генеральної прокуратури України та Державного бюро розслідувань.

Повернутись до публікацій

Версія для друку

Ще за розділом

“Новини”

26 червня 2026 19:32
26 червня 2026 15:51
26 червня 2026 12:08
24 червня 2026 15:54
23 червня 2026 11:27
22 червня 2026 15:44
19 червня 2026 21:30
19 червня 2026 18:13
17 червня 2026 18:17
16 червня 2026 19:05