Новини

26 березня 2019, 14:06

У «Відомостях Верховної Ради України» опубліковано Закон про ратифікацію Багатосторонньої конвенції про виконання заходів, які стосуються угод про оподаткування, з метою протидії розмиванню бази оподаткування та виведенню прибутку з-під оподаткування

докладніше
26 березня 2019, 11:16

Комітет з питань державного будівництва, регіональної політики та місцевого самоврядування провів у м. Вінниця черговий семінар-тренінг на тему: "Практичні аспекти організації співробітництва територіальних громад"

докладніше
26 березня 2019, 08:55

Огляд головних тем «Голосу України» від 26 березня

докладніше
26 березня 2019, 05:00

Вітання Голови Верховної Ради України Андрія Парубія з нагоди Дня Національної гвардії України

докладніше
25 березня 2019, 18:37

Ірина Геращенко: «Ми очікуємо на жорстку реакцію від ОБСЄ та лідерів «Нормандського формату» на деструктивну позицію російської сторони, спрямованої на поглиблення гуманітарної кризи на Донбасі»

докладніше
25 березня 2019, 17:00

У Комітеті з питань Регламенту та організації роботи Верховної Ради відбулося чергове засідання робочої групи з підготовки проекту закону України про парламентську службу

докладніше
25 березня 2019, 16:00

Голова Комітету у закордонних справах Ганна Гопко провела зустріч з Міністром закордонних та європейських справ Люксембургу Жаном Ассельборном

докладніше
25 березня 2019, 11:14

МФО «Зелена енергія змін» представило порядок денний з питань охорони довкілля та енергетики для України до 2030 року

докладніше
25 березня 2019, 10:21

Комітет з питань сім’ї, молодіжної політики, спорту та туризму розглянув звіт Міністерства соціальної політики щодо виконання Програми діяльності Уряду

докладніше
25 березня 2019, 06:00

Вітання Голови Верховної Ради України Андрія Парубія з нагоди Дня Служби безпеки України

докладніше
22 березня 2019, 19:29

І.Геращенко: «Знешкоджені російські БПЛА на Донбасі - черговий доказ військової агресії РФ проти України, і ми вимагаємо жорсткої реакції від ОБСЄ, учасників «Нормандського формату» та міжнародних партнерів»

докладніше
22 березня 2019, 18:52

Ірина Геращенко: «Вимагаємо РФ припинити тортури над Павлом Грибом та звільнити 25 українців в обмін на 25 громадян РФ, затриманих в Україні»

докладніше
22 березня 2019, 18:45

І.Геращенко: У Парламенті зареєстровані законопроекти у сфері євроатлантичної інтеграції України та посилення сектору безпеки (№№10180, 10181)

докладніше
22 березня 2019, 18:32

Ірина Геращенко: 24 березня українська сторона має намір відкрити КПВВ «Золоте» в Луганській області

докладніше

Канал Рада 

Програма стажування молоді в Апараті Верховної Ради України

Програма стажування молоді в Апараті Верховної Ради України у 2019 році 

3D-тур відкриває Парламент України 

Верховна Рада України у соціальних мережах

twitter  facebook  youtube


Звіти депутатів
Конкурсна комісія з добору кандидатів на посади членів НКРЕКП Портал відкритих даних
Децентралізація влади
11 грудня 2018, 09:29

 Інформаційне управління Апарату Верховної Ради України 

Комітет з питань інформатизації та зв’язку заслухав ПАТ «Укртелеком» та НКРЗІ про стан функціонування проводового радіомовлення в Україні (відео)

Під час засідання члени Комітету розглянули проект Закону про внесення змін до Податкового кодексу України щодо оподаткування операцій з віртуальними активами в Україні (№ 9083), а також альтернативний законопроект (№ 9083-1).

Комітет прийняв рішення рекомендувати Верховній Раді прийняти за основу проект Закону про внесення змін до Податкового кодексу України щодо оподаткування операцій з віртуальними активами в Україні (№ 9083) і направити висновок про розгляд даного законопроекту Комітету з питань податкової та митної політики.

Депутати заслухали інформацію ПАТ «Укртелеком» та Національної комісії, що здійснює регулювання у сфері зв’язку та інформатизації (НКРЗІ) про стан функціонування мережі проводового радіомовлення в Україні.

Під час засідання зазначалося, що до Комітету надходили звернення громадян щодо припинення трансляції радіомовлення в певних населених пунктах. Кількість абонентів постійно зменшується і мережа радіомовлення є збитковою.

Директор корпоративного управління "Укртелекому" Іван Коломоєць зазначив: «Проводове радіомовлення – це послуга яка вмирає і застаріває. Це, в першу чергу, пов’язано з тим, що є велика кількість послуг-замінників: Інтернет, FM-мовлення, телебачення. По-друге, це пов’язано з технологіями. На жаль, сьогодні вже немає виробників, які випускають відповідне телекомунікаційне обладнання». Він також підкреслив, що різко зростає затратна частина даної послуги: кількість абонентів зменшується, а витрати на обслуговування мережі залишаються такими ж, як і раніше.

І.Коломоєць додав, що компанія згортає цей бізнес у тих локаціях, де недостатня кількість абонентів для покриття затрат.

Під час засідання була обговорена ситуація, що сьогодні проводове мовлення – це єдина можливість системи сповіщення в Україні, однак держава не компенсує витрати на його утримання.

Директор корпоративного управління "Укртелекому" наголосив, що також компанія не отримує кошти від держави за надання послуг проводового мовлення пільговим категоріям населення.

Голова НКРЗІ Олександр Животовський у своїй доповіді зазначив: «Радіомовлення не є сьогодні універсальною послугою і тому у компанії «Укртелеком» немає зобов'язання надавати таку послугу. Відповідно, ніяких компенсацій за це не передбачено».

О.Животовський звернутися до народних депутатів з проханням повернутися до розгляду законопроектів про телекомунікації і радіочастотний ресурс.

За підсумками обговорення Комітет прийняв рішення взяти до відома інформацію ПАТ «Укртелеком» та НКРЗІ і рекомендував Кабінету Міністрів вирішити питання компенсації витрат ПАТ «Укртелеком» з надання послуг проводового радіомовлення пільговим категоріям населення.

Окрім того, члени Комітету під час засідання прийняли рішення утворити Робочу групу з розробки законопроекту «Про інноваційні цифрові технології та послуги».

Депутати затвердили План міжнародних заходів Комітету з питань інформатизації та зв’язку на 2019 рік і Розклад засідань Комітету на грудень 2018 року.