7 грудня секретар Комітету з питань
паливно-енергетичного комплексу, ядерної політики та ядерної безпеки Вікторія
Войціцька у приймальні Верховної Ради прийняла вісім відвідувачів – жителів м.
Києва.
Повернутись до публікацій
У своїх зверненнях до народного депутата відвідувачі порушували питання соціальної політики та соціального захисту населення, забезпечення дотримання законності та охорони правопорядку, реалізації прав і свобод громадян, запобігання дискримінації, комунального господарства.
Відділ з питань звернень громадян Апарату Верховної Ради України
Ще за розділом
“Новини”
26 червня 2026 19:32
26 червня 2026 15:51
26 червня 2026 12:08
24 червня 2026 15:54
23 червня 2026 11:27
22 червня 2026 15:44
19 червня 2026 21:30
19 червня 2026 18:13
17 червня 2026 18:17
16 червня 2026 19:05

