5 грудня 2018 р. у м. Мілан (Італійська Республіка) відбулося засідання Бюро Парламентської Асамблеї Організації з безпеки і співробітництва в Європі, в якому взяв участь Голова Постійної делегації Верховної Ради України в ПА ОБСЄ, заступник голови загального Комітету з економічних питань, науки, технологій і навколишнього середовища Асамблеї Артур Герасимов.

Головною метою засідання Бюро ПА ОБСЄ було підбиття підсумків діяльності Парламентської Асамблеї за рік та обговорення ключових викликів в зоні ОБСЄ.

Питання України було ключовим на засіданні. Активну участь у обговоренні взяв народний депутат України Артур Герасимов. Він акцентував увагу країн-членів бюро Парламентської Асамблеї на факті першого повністю відкритого нападу збройних сил РФ на Україну в міжнародних водах, що вивело російську агресію проти України на новий рівень.

У своєму виступі він детально описав події 25 листопада 2018 року та підкреслив системність загроз безпеці Чорноморському регіону з боку Російської Федерації. Також було акцентовано увагу всіх учасників зустрічі на вжитті негайних заходів для звільнення українських моряків з російського полону.

На підтримку України у вирішенні ситуації з захопленими українськими моряками виступили Президент Парламентської асамблеї ОБСЄ Георгій Церетелі (Грузія), Віце-президенти Парламентської Асамблеї ОБСЄ Ізабель Сантош (Португалія) та Маргарета Седерфельт (Швеція), які наголосили на необхідності здійснення парламентською організацією рішучих кроків для негайного визволення українських моряків з російського полону.

 

Повернутись до публікацій

Версія для друку

Ще за розділом

“Новини”

26 червня 2026 19:32
26 червня 2026 15:51
26 червня 2026 12:08
24 червня 2026 15:54
23 червня 2026 11:27
22 червня 2026 15:44
19 червня 2026 21:30
19 червня 2026 18:13
17 червня 2026 18:17
16 червня 2026 19:05