За підтримки Голови підкомітету з питань лісових ресурсів, об'єктів тваринного та рослинного світу, природних ландшафтів та об'єктів природно-заповідного фонду Комітету Верховної Ради України з питань екологічної політики, природокористування та ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи Павла Дзюблика у  парламенті відбулася одноденна виставка-презентація роботи шкільних лісництв Житомирської області.

Ця навчальна програма дозволяє дітям північних віддалених районів області отримати корисні навички, надає можливість бути зайнятими після школи,  працювати у лісі, допомагати дорослим відновлювати лісовий фонд.

  На  території Житомирської області шкільних лісництв налічується 32 заклади, науково-практичною роботою охоплено близько 700 дітей.

Юні лісоводи представили свої здобутки і продемонстрували практичні знання у збереженні поліських лісів. Кращих - відзначили цінними подарунками.

Відвідувачі експозиції отримали у подарунок саджанці сосни як символ збереження лісів від передноворічної вирубки.

Повернутись до публікацій

Версія для друку

Ще за розділом

“Новини”

24 червня 2026 15:54
23 червня 2026 11:27
22 червня 2026 15:44
19 червня 2026 21:30
19 червня 2026 18:13
17 червня 2026 18:17
16 червня 2026 19:05
16 червня 2026 17:35
16 червня 2026 11:34
15 червня 2026 21:49