8 листопада голова підкомітету Комітету з питань екологічної політики, природокористування та ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи Павло Дзюблик у приймальні Верховної Ради України прийняв сім відвідувачів – жителів Київської, Львівської, Миколаївської, Черкаської, Чернігівської областей та м. Києва. До народного депутата України звернулися пенсіонери, особи, що потерпіли від Чорнобильської катастрофи та особи з інвалідністю.

У своїх зверненнях до народного депутата України відвідувачі порушували питання екології та природних ресурсів, житлової політики, забезпечення дотримання законності та охорони правопорядку, реалізації прав і свобод громадян, запобігання дискримінації, діяльності органів місцевого самоврядування, комунального господарства.

Відділ з питань звернень громадян Апарату Верховної Ради України

Повернутись до публікацій

Версія для друку

Ще за розділом

“Новини”

24 червня 2026 15:54
23 червня 2026 11:27
22 червня 2026 15:44
19 червня 2026 21:30
19 червня 2026 18:13
17 червня 2026 18:17
16 червня 2026 19:05
16 червня 2026 17:35
16 червня 2026 11:34
15 червня 2026 21:49