8 листопада голова
підкомітету Комітету з питань аграрної політики та земельних відносин Петро
Юрчишин у приймальні Верховної Ради України прийняв трьох відвідувачів – жителів
Київської області та м. Києва.
Повернутись до публікацій
У своїх зверненнях до народного депутата України відвідувачі порушували питання аграрної політики і земельних відносин, діяльності органів місцевого самоврядування, житлової політики.
Відділ з питань звернень громадян Апарату Верховної Ради України
Ще за розділом
“Новини”
24 червня 2026 15:54
23 червня 2026 11:27
22 червня 2026 15:44
19 червня 2026 21:30
19 червня 2026 18:13
17 червня 2026 18:17
16 червня 2026 19:05
16 червня 2026 17:35
16 червня 2026 11:34
15 червня 2026 21:49


