У зв’язку із 85-ми роковинами з часу величезної трагедії - Голодомору 1932-1933 років в Україні - геноциду Українського народу та відповідно до Постанови Верховної Ради України «Про відзначення пам’ятних дат і ювілеїв у 2018 році» Головою Верховної Ради України А.Парубієм видано Розпорядження про проведення 23 листопада 2018 року о 15 годині у залі засідань Верховної Ради України засідання, присвяченого вшануванню пам’яті жертв Голодомору.

З метою підготовки до проведення зазначеного засідання 26 жовтня було проведено робочу нараду під головуванням голови Комітету у закордонних справах Ганни Гопко, у якій взяли участь представники комітетів Верховної Ради у закордонних справах, з питань культури і духовності, з питань прав людини, національних меншин і міжнаціональних відносин, начальник управління з питань закордонного українства та гуманітарного співробітництва МЗС Л.Дір, Голова Інституту національної пам’яті В.В’ятрович, Директор Представництва Світового Конгресу Українців в Україні С.Касянчук та інші.

Під час наради були обговорені організаційно-технічні питання проведення згаданого засідання.

 

Повернутись до публікацій

Версія для друку

Ще за розділом

“Новини”

23 червня 2026 11:27
22 червня 2026 15:44
19 червня 2026 21:30
19 червня 2026 18:13
17 червня 2026 18:17
16 червня 2026 19:05
16 червня 2026 17:35
16 червня 2026 11:34
15 червня 2026 21:49
15 червня 2026 16:32