На засіданні, яке відбулося 11 жовтня під головуванням Першого віце-прем?єр-міністра-Міністра економічного розвитку і торгівлі Степана Кубіва, було затверджено персональний склад робочої групи та заслухано інформацію про впровадження надання субсидії у готівковому вигляді Міністра соціальної політики Андрія Реви.

Під час засідання представник Мінсоцполітики повідомив, що міністерство вважає доцільним впроваджувати монетизацію в три етапи:

I-й етап (з 1 січня 2019 року) - розпочати надання субсидій у монетизованому вигляді для тих домогосподарств, які будуть звертатися за субсидією з новим пакетом документів;

II-й етап (з травня 2019 року) - долучити до монетизації домогосподарства, яким субсидія буде призначатись та розраховуватись на неопалювальний період 2019 року. На цьому етапі вважається доцільним розповсюдити монетизацію на отримувачів пільг;

III-й етап (з 1 жовтня 2019 року) - забезпечити повний перехід на монетизацію для всіх домогосподарств, що одержують пільги та субсидії.

Сергій Каплін вніс пропозицію щодо включення до робочої групи представника від Комітету з питань соціальної політики, зайнятості та пенсійного забезпечення.

 

Повернутись до публікацій

Версія для друку

Ще за розділом

“Новини”

23 червня 2026 11:27
22 червня 2026 15:44
19 червня 2026 21:30
19 червня 2026 18:13
17 червня 2026 18:17
16 червня 2026 19:05
16 червня 2026 17:35
16 червня 2026 11:34
15 червня 2026 21:49
15 червня 2026 16:32