Новини

15 лютого 2019, 18:04

А.Парубій: «Не було б України, якби не така підтримка Литви на шляху нашої незалежності і на шляху до Євросоюзу"

докладніше
15 лютого 2019, 17:29

Андрій Парубій взяв участь у церемонії відкриття Порталів Акта проголошення незалежності України та Конституції України у Верховній Раді України

докладніше
15 лютого 2019, 16:50

Андрій Парубій: Втручання Росії у виборчий процес в Україні вже відбувається у всіх сферах

докладніше
15 лютого 2019, 15:37

Андрій Парубій: Цивілізований світ має спільно протистояти російській агресії

докладніше
15 лютого 2019, 15:35

Сироїд: Європа без України не є дійсною. Доки не буде цього розуміння, будемо в небезпеці

докладніше
15 лютого 2019, 15:17

Комітет з питань державного будівництва, регіональної політики та місцевого самоврядування провів у місті Львів круглий стіл на тему: "Впровадження Закону України "Про співробітництво територіальних громад": стан та перспективи розвитку"

докладніше
15 лютого 2019, 14:24

Андрій Парубій: Закон про мову планується до розгляду у Верховній Раді наступного пленарного тижня, а Виборчий кодекс - протягом поточної сесії

докладніше
15 лютого 2019, 12:19

Андрій Парубій підписав Розпорядження про створення Офісу парламентської реформи

докладніше
15 лютого 2019, 11:29

Андрій Парубій: Ефективна імплементація Угоди про асоціацію між Україною та Європейським Союзом є основним елементом європейської інтеграції України

докладніше
15 лютого 2019, 11:20

Ганна Гопко: «Заходи до п’ятої річниці Майдану покликані подати сигнали міжнародній спільноті про боротьбу України з російською збройною агресією і обговорити подальші плани у протистоянні викликам та загрозам»

докладніше
15 лютого 2019, 10:04

У Верховній Раді відбулася зустріч народних депутатів з представниками місії Європейської конфедерації профспілок

докладніше
15 лютого 2019, 09:30

Комітет з питань охорони здоров’я закликає ЗМІ активно долучитися до інформування населення про захворюваність на кір

докладніше
15 лютого 2019, 09:25

Огляд головних тем «Голосу України» від 15 лютого

докладніше
14 лютого 2019, 17:53

Народні депутати продовжують опікуватися "Охматдитом"

докладніше

Канал Рада 

Програма стажування молоді в Апараті Верховної Ради України

Програма стажування молоді в Апараті Верховної Ради України у 2019 році 

3D-тур відкриває Парламент України 

Верховна Рада України у соціальних мережах

twitter  facebook  youtube


Звіти депутатів
Конкурсна комісія з добору кандидатів на посади членів НКРЕКП Портал відкритих даних
Децентралізація влади
21 вересня 2018, 09:30

 Інформаційне управління Апарату Верховної Ради України 

У Верховній Раді відбулося засідання «Мінської платформи» за участі Міністра закордонних справ України Павла Клімкіна

 
20 вересня у Парламенті за участі представників різних фракцій та груп, під головуванням Першого заступника Голови Верховної Ради України, представника України в гуманітарій підгрупі Тристоронньої контактної групи з мирного врегулювання ситуації на сході України Ірини Геращенко відбулося засідання неформальної групи «Мінська платформа» за участі Міністра закордонних справ України Павла Клімкіна.

Учасники засідання обговорили актуальні питання мінського процесу і «нормандського формату» переговорів та детально зупинились на питанні пролонгації Закону України «Про особливий порядок місцевого самоврядування в окремих районах Донецької та Луганської областей».  

Обговорюючи питання пролонгації вище зазначеного Закону, учасники зустрічі констатували, що після його ухвалення він не може бути реалізований, через невиконання Російською Федерацією зобов’язань у безпековому блоці, зокрема, щодо виведення усіх незаконних збройних формувань, їх військової техніки, а також бойовиків та найманців з території України.

В той же час, під час обговорення було відзначено, що пролонгація зазначеного закону необхідна й задля посилення санкційного тиску проти РФ та продовження здійснення заходів із мирного врегулювання ситуації на Донбасі.

Міністр закордонних справ України Павло Клімкін поінформував про роботу у напрямку посилення санкційного тиску проти РФ за невиконання зобов’язань у Мінських домовленостях та порушення прав людини в тимчасово окупованому Криму з боку окупаційних адміністрацій РФ. Міністр також зауважив, що в умовах окупаційної адміністрації Російської Федерації у Донецькій та Луганській областях не може йти мова про жодні вибори. 

Учасники засідання також обговорили безпекову ситуацію в Азовському морі, необхідність протидії реалізації політичного проекту РФ «Північний потік-2» та перспективи розгортання миротворчої місії ООН на Донбасі.

П. Клімкін також поінформував парламентаріїв, що наступного тижня під час зустрічі на сесії Генеральної асамблеї ООН у Нью-Йорку Президент підніматиме питання миротворчої місії, безпекової ситуації на Донбасі, звільнення заручників.

Окрім того, міністр розповів про кроки, які планує зробити влада в контексті інформації про видачі паспортів громадянина Угорщини громадянам України в Береговому.

У засіданні взяли участь народні депутати України: І. Алексєєв, О. Бєлькова, О. Бригінець, Н. Веселова, С. Висоцький, В. Вовк, Г. Гопко, М. Джемілєв, О. Єднак, С. Заліщук, В. Заружко, М. Іонова, І. Крулько, Д. Лубінець, Ю. Павленко, В. Пилипенко, І. Попов, Б. Тарасюк, С. Тарута, А. Тетерук, О. Юринець, М. Наєм, О. Масоріна, І. Луценко та інші.

***