7 вересня у Комітеті у закордонних справах відбулася зустріч з делегацією Німецького Бундестагу та підприємців ФРН.

Голова Комітету у закордонних справах Ганна Гопко відзначила дружній характер українсько-німецького міжпарламентського діалогу та високий рівень інтенсивності двосторонніх контактів.

У ході бесіди співрозмовники обговорили стан реалізації реформ, інвестиційний клімат в Україні та перспективи нових німецьких інвестиційних проектів.

У дискусії також взяла участь Оксана Юринець, Голова підкомітету з питань регіонального та транскордонного співробітництва між Україною та країнами ЄС Комітету з питань європейської інтеграції.

 

Повернутись до публікацій

Версія для друку

Ще за розділом

“Новини”

22 червня 2026 15:44
19 червня 2026 21:30
19 червня 2026 18:13
17 червня 2026 18:17
16 червня 2026 19:05
16 червня 2026 17:35
16 червня 2026 11:34
15 червня 2026 21:49
15 червня 2026 16:32
15 червня 2026 14:08