У своєму виступі Голова Комітету у закордонних справах Г.Гопко зосередила увагу на важливості посилення взаємодії законодавчої та виконавчої гілок влади в умовах протидії російській агресії та поширенню дезінформації, практичній реалізації положень нового Закону України “Про дипломатичну службу”, заповненні вакантних посад у керівництві Міністерства закордонних справ та розширенні кількості заступників, відповідальних за напрями зовнішньополітичної діяльності, а також активізації культурної дипломатії та роботи новоутвореної установи – “Український інститут”.

Також у дискусії щодо діяльності Постійної делегації та депутатських груп дружби з міжпарламентських зв’язків з іноземними парламентами взяв участь голова підкомітету з питань міжпарламентських зв'язків, двосторонніх та багатосторонніх відносин Комітету у закордонних справах, голова Постійної делегації Верховної Ради України у Парламентській асамблеї Ради Європи Володимир Арєв.

Г.Гопко та В.Арєв наголосили на відкритості Комітету до співпраці з Міністерством закордонних справ.

Повернутись до публікацій

Версія для друку

Ще за розділом

“Новини”

19 червня 2026 21:30
19 червня 2026 18:13
17 червня 2026 18:17
16 червня 2026 19:05
16 червня 2026 17:35
16 червня 2026 11:34
15 червня 2026 21:49
15 червня 2026 16:32
15 червня 2026 14:08
15 червня 2026 13:50