Голова Комітету у закордонних справах Ганна Гопко разом з секретарем Комітету з питань екологічної політики, природокористування та ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи Остапом Єднаком провели зустріч з Бенджаміном Шміттом, представником Держдепартаменту США з питань енергетичних ресурсів.

Під час зустрічі сторони обговорили питання енергетичної незалежності України, пріоритети реформування енергетичного сектору та необхідності об'єднання зусиль для недопущення реалізації проекту «Північний потік 2».

Зустріч проведено у розвиток діалогу, що відбувся під час нещодавнього візиту до Києва заступника Державного секретаря США з питань енергетичних ресурсів Френсіса Феннона.

Окрему увагу було приділено питанню поліпшення інвестиційного клімату, а також подолання корупції в енергетичній сфері.

Повернутись до публікацій

Версія для друку

Ще за розділом

“Новини”

19 червня 2026 21:30
19 червня 2026 18:13
17 червня 2026 18:17
16 червня 2026 19:05
16 червня 2026 17:35
16 червня 2026 11:34
15 червня 2026 21:49
15 червня 2026 16:32
15 червня 2026 14:08
15 червня 2026 13:50