Новини

22 березня 2019, 19:29

І.Геращенко: «Знешкоджені російські БПЛА на Донбасі - черговий доказ військової агресії РФ проти України, і ми вимагаємо жорсткої реакції від ОБСЄ, учасників «Нормандського формату» та міжнародних партнерів»

докладніше
22 березня 2019, 18:52

Ірина Геращенко: «Вимагаємо РФ припинити тортури над Павлом Грибом та звільнити 25 українців в обмін на 25 громадян РФ, затриманих в Україні»

докладніше
22 березня 2019, 18:45

І.Геращенко: У Парламенті зареєстровані законопроекти у сфері євроатлантичної інтеграції України та посилення сектору безпеки (№№10180, 10181)

докладніше
22 березня 2019, 18:32

Ірина Геращенко: 24 березня українська сторона має намір відкрити КПВВ «Золоте» в Луганській області

докладніше
22 березня 2019, 17:36

У Верховній Раді України відбулася зустріч з учасниками делегації лідерів думок з країн ЄС

докладніше
22 березня 2019, 16:54

Перший заступник голови Комітету з питань сім'ї, молодіжної політики, спорту та туризму Микола Величкович провів особистий прийом громадян

докладніше
22 березня 2019, 16:30

Голова Комітету з прав людини Григорій Немиря провів зустріч з Послом Франції Ізабель Дюмон

докладніше
22 березня 2019, 15:10

Протягом тижня народні депутати працювали на пленарних засіданнях, у комітетах, взяли участь в інших заходах

докладніше
22 березня 2019, 14:32

Голова підкомітету з питань місцевих органів виконавчої влади та територіального устрою Микола Федорук взяв участь у круглому столі на тему: "Моделювання спроможного районного рівня: набутий досвід та перспективи"

докладніше
22 березня 2019, 14:10

Відбулося засідання Верховної Ради України (відео)

докладніше
22 березня 2019, 14:06

Ірина Геращенко зустрілась із родичами військовополонених моряків, які відвідали експозицію «Повернення додому» у Верховній Раді України

докладніше
22 березня 2019, 11:57

У «Відомостях Верховної Ради України» опубліковано Постанову попередній звіт ТСК Верховної Ради для проведення розслідування відомостей щодо нападів на Катерину Гандзюк та інших громадських активістів

докладніше
22 березня 2019, 11:17

"Година запитань до Уряду" (відео)

докладніше
22 березня 2019, 10:10

Голова Верховної Ради України Андрій Парубій: «Я впевнений, що Україна буде членом Європейського Союзу, а наше завдання – наполегливо працювати!»

докладніше

Канал Рада 

Програма стажування молоді в Апараті Верховної Ради України

Програма стажування молоді в Апараті Верховної Ради України у 2019 році 

3D-тур відкриває Парламент України 

Верховна Рада України у соціальних мережах

twitter  facebook  youtube


Звіти депутатів
Конкурсна комісія з добору кандидатів на посади членів НКРЕКП Портал відкритих даних
Децентралізація влади
17 липня 2018, 11:50

 Інформаційне управління Апарату Верховної Ради України 

Про особистий прийом громадян головами комітетів, головами депутатських фракцій (депутатських груп) у Верховній Раді України під час роботи восьмої сесії

 

Відповідно до графіка особистого прийому громадян головами комітетів Верховної Ради України, головами депутатських фракцій (депутатських груп) у Верховній Раді України під час роботи восьмої сесії Верховної Ради України восьмого скликання в приймальні Верховної Ради України відбулися 35 запланованих особистих прийомів громадян.

Особисто у приймальні Верховної Ради України сім очільників парламентських комітетів і депутатських фракцій у Верховній Раді України прийняли 68 відвідувачів.

Ще 20 прийомів проведено першими заступниками, заступниками голів парламентських комітетів, депутатських фракцій (депутатських груп) у Верховній Раді України, секретарями комітетів Верховної Ради України, до яких звернулися 197 відвідувачів.

Решта вісім прийомів громадян були проведені членами комітетів Верховної Ради України, депутатських фракцій (депутатських груп) у Верховній Раді України народними депутатами України, які прийняли 193 відвідувачів.

Усього на особистих прийомах побували 458 відвідувачів, від яких отримано 498 звернень, з яких 420 - письмових та 78 - усних.

Переважна більшість громадян, які відвідали особисті прийоми у Верховній Раді України, - мешканці м. Києва (273 особи, або 59,6 відсотка загальної кількості відвідувачів) та Київської області (51 особа, або 11,1 відсотка).

Серед загальної кількості пропозицій, заяв і скарг громадян, поданих головам комітетів Верховної Ради України, головам депутатських фракцій (депутатських груп) у Верховній Раді України, переважають звернення від соціально вразливих верств населення: пенсіонерів (299 звернень, або 60 відсотків загальної кількості звернень) та безробітних (59 звернень, або 11,8 відсотка). Першочергової уваги та допомоги потребували звернення осіб з інвалідністю І-ІІІ груп – 144, ветеранів праці – 81, дітей війни – 39, учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС і осіб, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, – 41, осіб з інвалідністю внаслідок війни – 33, переселенців або внутрішньо переміщених осіб – 29.

Усього під час роботи восьмої сесії Верховної Ради України восьмого скликання на особистих прийомах голів парламентських комітетів, голів депутатських фракцій (депутатських груп) у Верховній Раді України відвідувачами порушено 813 питань. Найбільша кількість звернень стосувалася питань забезпечення дотримання законності та охорони правопорядку, реалізації прав і свобод громадян, запобігання дискримінації – 237, або 29,1 відсотка загальної кількості порушених питань. Серед них переважали скарги на дії працівників правоохоронних органів – 49, або 20,7 відсотка.

Порівняно з попередньою сесію Верховної Ради України восьмого скликання помітно зросла кількість звернень з питань соціальної політики та соціального захисту населення – 169, що становить 20,8 відсотка загальної кількості питань. Більше третини питань соціального блоку пов’язані з призначенням, перерахунком, виплатою трудових і соціальних пенсій – 61, або 36,1 відсотка. Серед звернень з питань соціальної політики та соціального захисту актуальними залишаються й прохання про надання матеріальної допомоги для розв’язання соціально-побутових проблем.

На третьому місці за кількістю звернень, поданих на особистому прийомі у голів комітетів Верховної Ради України, голів депутатських фракцій (депутатських груп) у Верховній Раді України, перебувають питання житлової політики – 90, або 11,1 відсотка загальної кількості порушених питань. У кожному третьому зверненні даного тематичного спрямування йде мова про забезпечення власним житлом – 33, або 36,7 відсотка.

Упродовж звітного періоду збільшилася кількість звернень до народних депутатів України з питань аграрної політики і земельних відносин – 46, або 5,7 відсотка загальної кількості порушених питань; охорони здоров’я – 39, або 4,8 відсотка; комунального господарства – 35, або 4,3 відсотка.

На особистих прийомах у приймальні Верховної Ради України відвідувачі порушували також питання діяльності органів місцевого самоврядування – 35 питань, або 4,3 відсотка; діяльності центральних органів виконавчої влади – 24, або 2,9 відсотка; діяльності об’єднань громадян, релігії та міжконфесійних відносин – 15, або 1,8 відсотка; діяльності місцевих органів виконавчої влади – 14, або 1,7 відсотка; праці і заробітної плати – 13, або 1,6 відсотка; діяльності Верховної Ради України, Президента України та Кабінету Міністрів України – 12, або 1,5 відсотка загальної кількості порушених питань.

Усі письмові звернення громадян, отримані під час особистих прийомів, розглядалися і опрацьовувалися у секретаріатах парламентських комітетів, депутатських фракцій (депутатських груп) у Верховній Раді України, надсилалися до компетентних органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування, правоохоронних і судових органів.

Із загальної кількості звернень, поданих відвідувачами під час особистих прийомів голів комітетів Верховної Ради України, голів депутатських фракцій (депутатських груп) у Верховній Раді України, станом на 13 липня 2018 року отримано 406 відповідей про результати розгляду звернень. З них 106 звернень, або 21,3 відсотка вирішено позитивно; на 127, або 25,5 відсотка дано роз’яснення; 127, або 25,5 відсотка переадресовано за належністю до органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, правоохоронних і судових органів; на 40, або 8 відсотків отримано проміжні відповіді; у шести випадках на звернення громадян отримано відповіді з обґрунтованою відмовою у задоволенні порушених заявниками питань; 92 пропозиції, заяви та скарги, або 18,5 відсотка, продовжують перебувати на контролі.

 

 

За інформацією Відділу з питань звернень громадян Апарату Верховної Ради України