13 вересня Голова Комітету у закордонних справах Ганна Гопко провела зустріч з Надзвичайним та Повноважним Послом Естонії в Україні Ґертом Антсу та директором бюро Східної Європи та Центральної Азії Міністерства закордонних справ Естонії Мартіном Роґером.

Під час зустрічі сторони обговорили актуальні питання, що стосуються євроінтеграції України та деякі аспекти Східного партнерства.

Серед іншого, Голова Комітету зауважила, що незважаючи на гіркі наслідки російської агресії проти України та незаконної анексії Криму, Україна продовжує здійснювати реформи, а Верховна Рада України планує розглянути законопроекти, що стосуються медичної та пенсійної сфери, а також питань кібербезпеки.

Голова Комітету подякувала естонським колегам за послідовну підтримку Естонією суверенітету та територіальної цілісності України, а також готовність підтримувати Україну і надалі, а Ґерт Антс висловив вдячність за конструктивний діалог.

 

Повернутись до публікацій

Версія для друку

Ще за розділом

“Новини”

22 червня 2026 15:44
19 червня 2026 21:30
19 червня 2026 18:13
17 червня 2026 18:17
16 червня 2026 19:05
16 червня 2026 17:35
16 червня 2026 11:34
15 червня 2026 21:49
15 червня 2026 16:32
15 червня 2026 14:08