Відбулося відкриття меморіальної дошки на честь військовослужбовців Національної гвардії - Ігоря Дебріна, Дмитра Сластнікова, Олександра Костини та Богдана Дацюка, які загинули при виконанні службових обов’язків біля Верховної Ради України 31 серпня 2015 року. Тоді, під час несення служби з забезпечення дотримання правопорядку, поранення різного ступеня тяжкості отримали 68 військовослужбовців НГУ, з них – 7 офіцерів, 4 військовослужбовці за контрактом, 57 військовослужбовців строкової служби. Четверо бійців Нацгвардії загинули.

Верховна Рада України 15 листопада 2016 року прийняла постанову про увічнення пам’яті бійців Національної гвардії України, які загинули біля будинку Верховної Ради України, та встановлення на їх честь меморіальної дошки.


Вшанувати пам'ять загиблих нацгвардійців на площу Конституції перед Верховною Радою прийшли керівництво Парламенту, представники МВС та Національної гвардії, народні депутати, рідні та побратими загиблих військовослужбовців.


Учасники меморіальних заходів вшанували пам'ять загиблих хвилиною мовчання. Військові підрозділи пройшли урочистим маршем під супровід оркестру.






Повернутись до публікацій

Версія для друку

Ще за розділом

“Новини”

23 червня 2026 11:27
22 червня 2026 15:44
19 червня 2026 21:30
19 червня 2026 18:13
17 червня 2026 18:17
16 червня 2026 19:05
16 червня 2026 17:35
16 червня 2026 11:34
15 червня 2026 21:49
15 червня 2026 16:32