26-27 липня 2017 року делегація у складі голови Комітету з питань свободи слова та інформаційної політики Вікторії Сюмар та члена комітету Юрія Павленко, консультанта комітету Анни Камуз, членів Наглядової ради НСТУ – Тетяни Лебедєвої, Світлани Остапи, Вадима Міського, Тараса Аврахова, Євгена Глібовицького, Олексія Панича, В’ячеслава Козака, Сергія Тарана, двох членів правління НСТУ – Романа Вінтоніва та Миколи Чернотицького, першого заступника міністра інформаційної політики України Еміне Джапарової, представниці МІП Людмили Василенко, а також представниці Офісу Ради Європи в Україні Тетяни Шамрай за підтримки Офісу Ради Європи в Україні відвідали зону проведення АТО.

В ході поїздки делегація відвідала Донецьку філію НСТУ – ДоТБ, яка знаходиться в Краматорську та Луганську філію НСТУ – ЛОТ, яка знаходиться в Сєвєродонецьку.

Були проведені зустрічі з керівництвом та творчим колективом регіональних філій суспільного мовника та оцінено стан їхньої роботи.

Повернутись до публікацій

Версія для друку

Ще за розділом

“Новини”

23 червня 2026 11:27
22 червня 2026 15:44
19 червня 2026 21:30
19 червня 2026 18:13
17 червня 2026 18:17
16 червня 2026 19:05
16 червня 2026 17:35
16 червня 2026 11:34
15 червня 2026 21:49
15 червня 2026 16:32