26-27 липня 2017 року делегація у складі голови Комітету з
питань свободи слова та інформаційної політики Вікторії Сюмар та члена комітету
Юрія Павленко, консультанта комітету Анни Камуз, членів Наглядової ради НСТУ –
Тетяни Лебедєвої, Світлани Остапи, Вадима Міського, Тараса Аврахова, Євгена
Глібовицького, Олексія Панича, В’ячеслава Козака, Сергія Тарана, двох членів
правління НСТУ – Романа Вінтоніва та Миколи Чернотицького, першого заступника міністра
інформаційної політики України Еміне Джапарової, представниці МІП Людмили
Василенко, а також представниці Офісу Ради Європи в Україні Тетяни Шамрай за
підтримки Офісу Ради Європи в Україні відвідали зону проведення АТО.
Повернутись до публікацій
В ході поїздки делегація відвідала Донецьку філію НСТУ – ДоТБ, яка знаходиться в Краматорську та Луганську філію НСТУ – ЛОТ, яка знаходиться в Сєвєродонецьку.
Були проведені зустрічі з керівництвом та творчим колективом регіональних філій суспільного мовника та оцінено стан їхньої роботи.
Ще за розділом
“Новини”
23 червня 2026 11:27
22 червня 2026 15:44
19 червня 2026 21:30
19 червня 2026 18:13
17 червня 2026 18:17
16 червня 2026 19:05
16 червня 2026 17:35
16 червня 2026 11:34
15 червня 2026 21:49
15 червня 2026 16:32
