7 липня 2017 року під час засідання Комітету з економічних питань, науки, технологій та навколишнього середовища у рамках роботи ХХVI-ї Щорічної сесії ПА ОБСЄ у м.Мінськ (Республіка Білорусь) відбулися чергові вибори Голови і заступника Голови Комітету.

Голова Постійної делегації Верховної Ради України у Парламентській асамблеї Організації з безпеки та співробітництва у Європі Артур Герасимов був одноголосно обраний заступником Голови Комітету з економічних питань, науки, технологій та навколишнього середовища. Обрання представника Верховної Ради України на цю відповідальну посаду означає участь представника України у роботі Бюро Парламентської Асамблеї, що значно посилює позицію України в ПА ОБСЄ.

 

 

Повернутись до публікацій

Версія для друку

Ще за розділом

“Новини”

23 червня 2026 11:27
22 червня 2026 15:44
19 червня 2026 21:30
19 червня 2026 18:13
17 червня 2026 18:17
16 червня 2026 19:05
16 червня 2026 17:35
16 червня 2026 11:34
15 червня 2026 21:49
15 червня 2026 16:32