Під час виступу член української делегації С.Кіраль поінформував членів Асамблеї про ситуацію в Україні з міграцією. За багато минулих років велика кількість українців виїхали з України через низку об’єктивних причин, а саме: відсутність сильної держави, яка гарантувала б їм захист, охороняла їх права, а також надавала їм впевненість у завтрашньому дні. Такі фактори є основними причинами, через які багато мігрантів покидають свої країни. Важливо, щоб ми взяли до уваги те, що відбувається в країнах-джерелах міграції і надавали їм своєчасну підтримку.

«Є багато випадків в Україні, коли Європа та міжнародне співтовариство надавали нашій країні допомогу пізно: ми отримали безвізовий режим лише місяць тому, а переговорний процес тривав протягом 10 років; Угода про асоціацію з ЄС обговорювалася роками, потім довго йшов процес ратифікації, який наблизився до завершення лише сьогодні. Виникає питання, що відбулося б, якби Україна отримала членство в НАТО в 2008 році на Бухарестському саміті? Недоліки нашої системи управління, прорахунки міжнародних організаціях також опосередковано зумовлюють міграцію», - зазначив український парламентарій.

 

Повернутись до публікацій

Версія для друку

Ще за розділом

“Новини”

23 червня 2026 11:27
22 червня 2026 15:44
19 червня 2026 21:30
19 червня 2026 18:13
17 червня 2026 18:17
16 червня 2026 19:05
16 червня 2026 17:35
16 червня 2026 11:34
15 червня 2026 21:49
15 червня 2026 16:32