Головною темою обговорення був обмін досвідом між Україною та США у галузі кібербезпеки.

О.Данченко висловив вдячність США за допомогу, яка надається Україні у сфері національної безпеки і оборони, а також відзначив значний внесок у навчання та підготовку українських спеціалістів у сфері інформаційних технологій та безпеки.

У свою чергу М.МакКаул наголосив на пріоритетності розвитку національних систем протидії кіберзагрозам та відзначив високий рівень фахівців центральної і східної Європи у зазначеній сфері.

Учасники зустрічі обговорили питання подальшої співпраці між парламентами та урядами двох країн, спрямованої на розвиток законодавства про кібербезпеку та розробку галузевих проектів із захисту критичної інфраструктури.

Повернутись до публікацій

Версія для друку

Ще за розділом

“Новини”

26 червня 2026 19:32
26 червня 2026 15:51
26 червня 2026 12:08
24 червня 2026 15:54
23 червня 2026 11:27
22 червня 2026 15:44
19 червня 2026 21:30
19 червня 2026 18:13
17 червня 2026 18:17
16 червня 2026 19:05