Чергове засідання робочої групи відбулося 10 квітня під головуванням заступника голови Комітету у закордонних справах Бориса Тарасюка.

У засіданні робочої групи взяли участь голова Комітету у закордонних справах Ганна Гопко, Державний секретар Міністерства закордонних справ Андрій Заєць, представники міністерств закордонних справ, фінансів, соціальної політики, юстиції.

Крім того, до участі у роботі згаданої робочої групи долучені представники  Міністерства економічного розвитку і торгівлі та Національного агентства з питань державної служби.

Під час засідання зазначалося, що розробка принципово нового проекту Закону «Про дипломатичну службу» обумовлена необхідністю гармонізації законодавства у відповідному секторі державного управління у зв’язку із прийняттям нового Закону «Про державну службу», неактуальністю чинного закону реаліям сьогодення, необхідністю модернізації та реформування національної дипломатичної служби загалом з метою формування її спроможності реагувати на новітні виклики і загрози, які очікують Україну на зовнішньополітичній арені світу сьогодні і в майбутньому.

 

Повернутись до публікацій

Версія для друку

Ще за розділом

“Новини”

26 червня 2026 19:32
26 червня 2026 15:51
26 червня 2026 12:08
24 червня 2026 15:54
23 червня 2026 11:27
22 червня 2026 15:44
19 червня 2026 21:30
19 червня 2026 18:13
17 червня 2026 18:17
16 червня 2026 19:05