Експозиція, яка проходить у кулуарах третього поверху сесійного будинку Верховної Ради України до 24 березня,  вже півтори року мандрує Україною.

Картини про життя в прифронтовому місті побачили в Ужгороді, Івано-Франковську, Львові, Яремче, Самборі, Бережанах, Тернополі, Запоріжжі, Одесі, Кропивницькому, Знам`янці, Луцьку. Навесні їх чекають у Литві.

         Низка робіт створена двома художницями, які живуть в місті на південному сході України. Торкаєнко Ганна - педагог і художник  з Донецька, Украінцева Олена – художниця з Маріуполя.

За час існування художня виставка перетворилася в повноцінний проект соціального напряму. До експозиції картин долучилася фотовиставка, також була видана збірка поезій та прози «По живому» авторів Сходу України та Криму, що були написані в 2014 -2016 роках. Творчі заходи даного проекту мають на меті об’єднати людей з різних регіонів України через мистецтво та живе спілкування.

Повернутись до публікацій

Версія для друку

Ще за розділом

“Новини”

26 червня 2026 19:32
26 червня 2026 15:51
26 червня 2026 12:08
24 червня 2026 15:54
23 червня 2026 11:27
22 червня 2026 15:44
19 червня 2026 21:30
19 червня 2026 18:13
17 червня 2026 18:17
16 червня 2026 19:05