2 березня відбулося офіційне відкриття першої Програми стажування німецької молоді у Верховній Раді України. В урочистому заході взяли участь: Перший заступник керівника Апарату Верховної Ради України – керуючий справами Петро Боднар, постійний заступник Надзвичайного і Повноважного Посла ФРН в Україні Вольфганг Біндзайл, виконавчий директор ГО «Ліга інтернів» Марія Савіна та керівники стажування інтернів.

Петро Боднар зазначив, що стажування стане не лише навчанням для німецьких студентів, а й майданчиком для обміну досвідом, адже серед учасників Програми ті, хто вже проходив практику в європейських державних інституціях. За словами Вольфганга Біндзайла, німецькі інтерни – це молодіжні посли Німеччини в Україні.

Також представники Парламенту й Посольства Німеччини в Україні висловили подяку ГО «Ліга інтернів» за організацію старту Програми.

Протягом чотирьох місяців 5 інтернів стажуватимуться в Комітеті з питань національної безпеки та оборони, Комітеті з питань європейської інтеграції, Комітеті з прав людини, національних меншин та міжнаціональних відносин. Окрім того, вони відвідуватимуть курси з української мови та заходи Програми стажування в Апараті Верховної Ради України.

Нагадаємо, що реалізація Програми стажування німецької молоді у Парламенті України реалізується відповідно до Меморандуму про співпрацю між Апаратом Верховної Ради України, Посольством Федеративної Республіки Німеччина в Україні та ГО «Ліга інтернів», підписаного 25 січня 2017 року.
Повернутись до публікацій

Версія для друку

Ще за розділом

“Новини”

26 червня 2026 19:32
26 червня 2026 15:51
26 червня 2026 12:08
24 червня 2026 15:54
23 червня 2026 11:27
22 червня 2026 15:44
19 червня 2026 21:30
19 червня 2026 18:13
17 червня 2026 18:17
16 червня 2026 19:05