У заході взяли участь член Постійної делегації у Парламентській асамблеї ОБСЄ народний депутат Ольга Бєлькова, Надзвичайний і Повноважний Посол України в Республіці Австрія Олександр Щерба, старший науковий співробітник Глобального енергетичного центру Атлантичної ради Алан Рілей.

Проведення такого заходу в ході зимового засідання є гарною платформою для просування подальшого енергетичного діалогу та зусиль з диверсифікації поставок енергоресурсів, що робить більш ефективним використання енергетичних ресурсів і сприяє тим самим зміцненню миру і співробітництва між державами-учасницями.

Зважаючи на таку можливість, Постійна делегація Верховної Ради України в ПА ОБСЄ розробила проект резолюції щодо зміцнення енергетичної безпеки в регіоні ОБСЄ, яка спрямована на зміцнення ролі ПА ОБСЄ в формуванні довгострокової співпраці і підходів, заснованих на загальних принципах і цінностях.

Постійна делегація України в ПА ОБСЄ запропонувала використовувати платформу ПА ОБСЄ для обміну інформацією та обміну передовим досвідом в галузі зміцнення енергетичної безпеки, щоб ширше обговорити екологічний аспект енергетичної безпеки і потенційні наслідки енергетичних проблем на ситуації в сфері безпеки в регіоні ОБСЄ.

 

Повернутись до публікацій

Версія для друку

Ще за розділом

“Новини”

24 червня 2026 15:54
23 червня 2026 11:27
22 червня 2026 15:44
19 червня 2026 21:30
19 червня 2026 18:13
17 червня 2026 18:17
16 червня 2026 19:05
16 червня 2026 17:35
16 червня 2026 11:34
15 червня 2026 21:49