Сторони під час зустрічі, яка відбулася 26 січня, акцентували увагу на пріоритетних на сьогодні напрямках українсько-білоруських двосторонніх відносин, підкреслили важливість їх подальшого поглиблення на основі взаємовигідного співробітництва.

Учасники зустрічі також наголосили на обопільній зацікавленості розвитку парламентської складової міждержавної співпраці з огляду на діяльність груп парламентського співробітництва законодавчих органів обох країн та діяльність Міжпарламентської комісії зі співробітництва Верховної Ради України та Національних Зборів Республіки Білорусь.

Голова Комітету вважає за необхідне поглиблювати зв’язки між Україною та Республікою Білорусь.

Г.Гопко приділила увагу питанням розвитку співпраці у сфері торгівлі, розвитку торгово-економічних відносин, науково-технічного співробітництва та підкреслила важливість відзначення події - 345 річчя від народження Пилипа Орлика.

 

Повернутись до публікацій

Версія для друку

Ще за розділом

“Новини”

24 червня 2026 15:54
23 червня 2026 11:27
22 червня 2026 15:44
19 червня 2026 21:30
19 червня 2026 18:13
17 червня 2026 18:17
16 червня 2026 19:05
16 червня 2026 17:35
16 червня 2026 11:34
15 червня 2026 21:49